Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étkezési zavaros fórumot...

Étkezési zavaros fórumot keresek, van valahol működő még?

Figyelt kérdés
Régen volt egy proana forum, illetve sg forumon is volt egy ana csoport. Nagy szükségem lenne rá. Privátban is írhattok ötleteket.

2018. jún. 28. 18:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén remélem, hogy nincs.
2018. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%

Magyar aktív forum nincsen már.

Külföldiből válogathatsz kedvedre.

2018. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Tudsz valamilyen jó angolt esetleg. Magyar miért nincs? Nem lehet?
2018. júl. 2. 13:01
 4/32 anonim ***** válasza:
redditen biztos van
2018. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
myproana? bár az inkább csak a nevében pro-ana
2018. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

a myproana.com most szűnik meg


Helyette:

www.eatingdisordercentral.com

www.mypancakeaddiction.com

2018. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Egyébként ha magyar forumot akarsz olvasni akkor nézd meg az indexeset napokon át olvashatod a rengeteg bejegyzést igaz már nem aktív a csoport de érdekes...
2018. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:

sziasztok! bocsi az offért, én is hasonló cipőven járok, de mivel nem találok egyetlen fórumot sem,

úgy döntöttem, csinálnék egy messenger csoportot :)

akinek van kedve csatlakozni, írjon egy üzenetet és linkelje el a facebook profilját.

2019. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes ez a téma sok fórumot olvasgattam.Olyat is ahol segítenek a "helyreállításban" olyat is ahol támogatják egymást a súlyvesztésben.

El se tudjátok képzelni miket ki nem tudnak találni annak érdekében hogy elérjék a céljaikat...

Nem vagyok anorexiás vagy ilyesmi csak külső szemlélőként olvastam a kommenteket nem ítéltem el senkit.

De szerintem ilyen extrém pro ana oldal nincs vagy facebook csoport.Eleve facebookon zárt csoportban se tehetsz közzé "durva" dolgokat.

2019. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%
Na figyelj. A tumblr amit te keresel, minden fura szomorú és beteg dolog ott ragadt. Ha akarod elküldöm az én oldalam is
2020. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!