Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám egy hét alatt...

Hogyan tudnám egy hét alatt annyira letisztítani magam amennyire csak lehetséges? Hozzáértőbbek tanácsát várom (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Edzek rendszeresen, heti 5-6x 1 órát (súlyzós és kardió edzés is), és május végére tényleg klassz formában voltam, csak az utóbbi pár hétben összevissza ettem (sok stressz közbejött, stb, hajlamos vagyok ilyenkor erre), edzésre ugyanúgy jártam, mint előtte, csak érzem magamon hogy az utóbbi időben el vagyok nehezedve, fel vagyok vizesedve.

Jövő hétvégére szeretnék a lehető legjobb formában lenni, és tudom hogy ez nem csak egy hét munkája egyébként, tisztában vagyok vele mivel jár.

Szeretnék segítséget kérni egyrészt ehhez az egyhetes átalakuláshoz (sok mindenre hajlandó vagyok, tehát ha arról van szó hogy pl tisztítókúra, egész nap csak víz vagy akármi, akkor képes vagyok megcsinálni);

másrészt a hosszú távon is tartható diétához is, hogy mi lenne a legeredményesebb. (Szálkásító diétára gondoltam egyébként)

19/L



2018. jún. 29. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Drasztikus szénhidrát-és sómegvonás segíthet (ha lehet így fogalmazni),de ne csináld egy hétnél tovább! Sok fehérje, sok zöldség, némi zsír mindenképp menjen.

A szálkásító diéta jó ötlet.

2018. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most tudom nem ezt kérdezet, de ez egy hülyesèg (szerintem!!).

Ha akarod megcsinálhatod, de nem tesz jót a szervezetednek.

Ha csinálod akkor is max 7 nap aztán hagyd abba.

Nem kell tisztító kúra, inkább annyi hogy ez idő alatt full egèszsègesen egyél, a só tud nagyon vissza tartani vizet.

Meg egyél picivel kevesebbet is, és minden jó lesz szerintem.

2018. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Tarts egy heti vízböjtöt. Az első nap éhes leszel, a második nap kevésbé, csak kicsit gyenge. Harmadik nap szintén. Ekkor ugyanis a szervezeted a glycogen raktárait használja amik kb 3 nap alatt ürülnek ki. A negyedik naptól sokkal energikusabb leszel, mert a szervezeted elkedzi a zsírt mint energiaforrást használni.

Mellette igyál sok vizet, esetleg teát, plusz egy kis csipetnyi sót (főleg tengerit). Nagyon jól méregtelenít, lapos lesz a hasad és a vizesedés is megszűnik. Én 3 havonta szoktam csinálni, rengeteg jótékony hatása van pl. csökkenti a cukorbetegség és a rák kialakulását.

Youtube-on már magyarul is vannak fent videók, ha érdekel a folog.

2018. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő: és ez direkt ilyen egyhetes dolog? :)

Köszönöm az összes eddigi választ!

2018. jún. 30. 09:09
 5/7 A kérdező kommentje:
*Esetleg egy konkrét linket kaphatok, hogy nehogy hülyeséget nézzek? :)
2018. jún. 30. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Clenbuterol, Winstrol, vízhajtó.
2018. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Oda kell figyelni az étkezésre, az biztos. Én ezt még kiegészítem a Dr.Kelen Fit Iron szálkásító funkcionális géllel, amit kifejezetten izomformálásra fejlesztettek ki. Nekem nagyon szépen bedurrantotta az izmaimat!
2019. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!