Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gazdag Tündinek ( Numbava )...

Gazdag Tündinek ( Numbava ) az instagramról, hogy van ennyi energiája?

Figyelt kérdés
Korábban állami cégnél dolgozott napi 8 órában, mostanra már főállásban edző. Tanul, dolgozik, képzésekre jár, sajtóeseményekre, mellette háztartást vezet, és szuperül néz ki. Félreértés ne essék tudom, hogy nagyon sok hasonló ember van aki munka mellett tanul, esetleg még gyereke is van. Le a kalappal. Viszont a környezetemben nincs ilyen személy jelenleg. Én örülök, ha elmegyek suliba, és haza. Néha programozok, de ennyi. Nincs energiám jól kinézni, nem edzek, és nem kell munkába se járnom, vagy háztartást vezetni.

#blogger #edző #insta #Instagram #vlogger #fitness instruktor #influencer #Gazdag Tündi #Numbava az instán túl
2018. júl. 3. 20:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
25%
Szóval lusta vagy?
2018. júl. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%

"Nincs energiám jól kinézni, nem edzek, és nem kell munkába se járnom, vagy háztartást vezetni."


Ez önmagaddal szembeni igénytelenség.

2018. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Sima vékony nő, egy tónusos izma nincs, azt hittem már legalább vmi fitness modellről van szó. Háztartást mindenki vezet, azon kívül azt hiszed olyan fárasztó ülni egy irodában 8 órát aztán meg edzeni 1-1.5-t?

2018. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
62%

Már rég jártam a Meccában, de erre a csajra nem emlékszem. Lehet mostanában került oda. Nem tudom mióta csinálja,de nekem ránézésre nem reprezentál személyi edzőt.

Hogy kinek mire van energiája az legtöbbször hozzáállás kérdése. A tiéd sz@r.

Én két háztartás vezetek,egyet Magyarországon,egyet külföldön. Három műszakban dolgozok felelőségteljes állásban,van egy 6 éves hiperaktív fiam,az edzést, a helyes táplálkozást mégis megoldom,mert akarom. Ennyi. A változtatás lehetősége a te kezedben van.

2018. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%
Ehhez az életmódhoz főleg pénz kell, nem energia... :)
2018. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Én már ismerem Tündit egy ideje, viszont mindig is azt gondoltam hogy nem látszik a testén az a befektetés, amit ő nap mint nap tesz. Egyébként már az irodai állását is otthagyta, mert nem tudta összeegyeztetni az életmódjával. Most már személyi edzőként dolgozik, szoktam követni az Instagramon és néha van, hogy alig alszik, és ez hosszútávon biztos hogy nem egészséges. Nem igazán fejlődik az izomzata, aki jártas a témában az tudja, hogy izomfejlődéshez szükséges a megfelelő pihenés is. Persze tudom, hogy ő azt állítja hogy neki ez a forma tökéletes és ő egy fenntartható formát akar, de ezt a jelenlegi formáját enélkül a sok edzés, meg mindenféle tápkieg és számolgatás nélkül is fent lehet tartani.

Ne légy tőle teljesen elájulva, két főre vezeti a háztartást, olyan munkahelye van ahhol kvázi ő osztja be az idejét, hidd el ez nem annyira nehéz így. Meg amúgy sem biztos az, hogy ez tényleg így van. :)


Egyébként, hogy válaszoljak is érdemben a kérdésre: mindennek az alapja az, hogy mennyire vagy motivált. Te nem vagy az, de majd egyszer az leszel, csak meg kell találnod azt, amiből szerezheted a motivációt, és onnantól nincs lehetetlen! :) (Én 45 kg-t dobtam le orvosi egyetem mellett, azóta is tartom, jelenleg izmosodok, fél éve járok edzeni és én is vezetek háztartást, a vőlegényemmel lakom, közben pedig természetesen dolgozom, ügyelek... - ezt most nem felvágásból írtam le, de ezek miatt mosolyogtam egy nagyot ezen a kérdésen :)

2018. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
59%

Azért ezek a hozzászólások kívánnak némi kivetnivalót. Nem tudo miről beszéltek, igenis látszik az alakján a rengeteg belefektetett munka. 100 nőből 90-nek nincs ilyen szép lába, és talán még visszafogottan nyilatkozom.

Ismeritek az egészségügyi múltját? Azt, hogy folyamatosan beteg volt, orvosról-orvosra, kórházról-kórházra járt, hogy felderítsék a problémáit. Majd önmagától rátalált arra, hogy gyógyszerek nélkül, hogyan tud teljesen egészségessé válni.. És emellett képes menedzselni azt a rengeteg mindent, amire nap, mint nap vállalkozik.

Szerintem ismételten nyilatkozhatok, hogy 500 emberből, ha 1 végez annyi mindent, mint ő.


Ha megkéne csinálnom 1 napját, pontosan úgy, olyan intenzitással, mint ahogyan ő teszi. Délután 2-re kipusztulnék.



A kérdésre válaszolva, pedig ő sem így kezdte. Nehéz arra kondicionálni az agyunkat, hogy ne hasonlítsuk össze magunkat vele. A mostani önmagával. Neki is volt egy kezdet, amikor még nem tudott meginni 2 liter vizet egy nap alatt, nem tudott megcsinálni 30 fekvőtámaszt egyhuzamban. Amikor ugyanolyan egészségtelenül evett, mint mi. Hosszú évek kitartó munkája az, ahogyan most ő él. Sok idő alatt fokozatosan növelte a kondícióját. Így bír egyre több mindent, egyre simábban elvégezni. És! A legfontosabb, hogy ő nagyon ott van agyban. Felépített egy vasbeton küldetéstudatot. Mindent megtervez, és betart. Nála ott van vége a napnak, ahol kipipálta az utolsó teendőt is, nem pedig ott, hogy hú hát már este 10, elfáradtam, marad holnapra. Majd holnaputánra, azutánra, jaj már nem is olyan fontos.

Mindig többet vállal, nem ragad meg egy szinten.


Mi keveset vállalunk, és néha még azt sem érjük el.

Az első, amit meg kell tenned, hogy tudatosabbá válj. Az agyad kezd el edzeni, és úgy tudod a tested is alárendelni. Gyenge tudat mellé, tunya test jár.

Nem tudom, hogy lány vagy, vagy fiú.. Egy iskolásnak mindig nehezebb.

Mert az van otthon, amit a szülő akar. Ritka amikor az van a hűtőben amit a gyerek szeretne. Hiába lenne egészséges.


Amúgy nem olyan nehéz. Világi lusta ember vagyok. De amikor eldöntöttem valamit, és az igazán szilárd volt a tudatomban.. Nem volt nehéz véghezvinni. Így amikor vegán lettem, nekem kellett megcsinálnom minden kajám. A munkába kiló számra hordtam a kaját, mert sokat kellett ennem, és finom is volt, meg szép.. És mivel erős volt a fejemben az akarat, így nem volt nehézség.


Még amikor 18 voltam, nagyon elhíztam.. És akkor ugyanilyen erős volt az akaratom arra, hogy egészségesen fogyjak le. És 1 év alatt megcsináltam. Fizikailag és mentálisan sem terhelt le annyira, mint a többiek gondolták. Mert agyban sokkal jobban akartam. ÉS emellett ha le is terhelt, élveztem. Így az élvezet a hajtóerő mindenben.

Meg kell tanulnod élvezni a cselekvést! Így cselekvésre fogsz vágyni.

2018. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
100%

Nem tudom miért pontozták le a 7-es válaszolót, pedig szerintem is így van.


Kérdező, valójában tényleg nem vagy motivált és valószínűleg gyenge a fizikumod is.


A megoldás: a változás. Fejben rendezd a gondolataidat. Tervezz és hajtsd végre +lépj túl a hullámvölgyeken.

Kezd apró lépésekben. Pl. mozgásra: minden reggel 5 perc átmozgatás, minden nap 1 egészséges étkezés, minden nap +1 pohár víz. Amikor úgy érzed ez már nem is kihívás, akkor emeld a mennyiséget vagy a minőséget. Ha pedig túl soknak érzed lépj egyet vissza és amikor megint úgy érzed készen állsz rugaszkodj neki mégegyszer.

Ez egy folyamat a lényeg, hogy élvezd, mert csak így lesz tartós.

2019. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
37%

Szerintem amit az Instagramon mutat egy hatalmas nagy kamu. Ezért is van, hogy néha hetekre eltűnik, aztán összegyűlik sok teendője és posztol egy napot úgy, hogy azt hiszed ő ilyen extra sok mindent megcsinál egy nap alatt.

Az, hogy ő rájött mi a betegsége egy vicc, mivel ő saját maga mondta videójában, hogy a pajzsmirigyével volt probléma (amit gondolom nem ő vizsgált meg a házi ultrahangjával), kiszedték neki és most mesterséges pajzsmirigy hormonokon él. Ez azt jelenti, hogy könnyen tud vékony lenni a sok hormonnal, mert ezek pörgetik az anyagcseréjét. Az edzések sem látszódnak rajta, egy videójában megmutatja a fenekét, és a 60 éves nagymamámnak nincs olyan szottyadt összeaszalódott feneke mint neki. Én személyi edzőként és táplálkozási életmód tanácsadóként elbújnék a helyében. Ne higgyetek azt, hogy amit az Instagramon láttok az valós!!! Okosnak meg könnyű úgy tűnni, hoyg könyvekből kiír néhány dolgot, néha azt érzem úgy gondolja, hogy ő szarta a spanyol viaszt, már bocsánat.

2020. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%

Öhm... Nem rosszból, de én sem ájultam el tőle. Egy személyi edzőtől komolyabb erőnlétet és szebb formát várnék. 3 éve rudazok, az a pár póz, amit megcsinált szinte mind hibás, némelyik technikailag, némelyik az izomhiánya miatt, mert látszik, hogy alig tudja megtartani magát. Vékonynak vékony, de ennyi. Edzőtársaim nagy része izmosabb, formásabb nála, még 1-2 plusz kilóval is.

A kérdésedre válaszolva: ha elkezdesz egészségesen étkezni, megfelelő mennyiségű tápanyagot, vitaminokat, nyomelemeket, folyadékot bevinni, máris sokkal energikusabb leszel. Én már az első hét után éreztem magamon ezt a változást. Edzésnek meg keress olyan mozgásformát, amit élvezel, és az fog nehézséget okozni, ha ki kell hagynod az edzést. Van rengeteg nyílt nap, ingyenes első óra, akciós bérletek...

Minden más időbeosztás és akarás kérdése. Nekem 2 munkahelyem van, ebből az egyik az alkotói szenvedélyemmel kapcsolatos, heti 4-5 órát edzek, plusz otthoni erősítés, nyújtás, illetve otthon is van rudam, együtt élek párommal közös háztartásban, és így is van, hogy a szabadidőmben csak bámulom a falat, vagy nyomkodom a telefont pár órát. És minimálisan sem vagyok egy kivételes valaki, szóval ez nem rendkívüli teljesítmény. Bárki képes rá, csak sokan a kezdeti nehézségnek nem esik neki. Pedig utána már magát építi a dolog.

Tehát hajrá, hajrá, te is képes vagy rá!

2020. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!