Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyéb tippeket tudnátok adni?

Egyéb tippeket tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Nyár van és szeretnék leadni pár kilóg panelba házban lakom és 10 emeletes gondoltam rá hogy lépcsőzők és ezzel sok kilót leadhatok. Az érdekelne milyen extra tippeket tudnátok adni amivel elősegíthetem hogy minél többet fogyjak? Nem az érdekel hogy meddig csináljam illetve evés tanácsok ezt én is tudom jól a válaszokat előre is köszönöm.

2018. júl. 5. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az evés,mozgás világos és mindent (?) tudsz,akkor mire vagy még kíváncsi?
2018. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bármi ami még segíthet.
2018. júl. 6. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:

" gondoltam rá hogy lépcsőzők és ezzel sok kilót leadhatok."

Ettől nem fogsz lefogyni.


A fogyás elsősorban akkor indul meg, amikor kisebb terhelés mellett, alacsonyabb pulzusszámmal hosszútávon terheled a testedet. Mit jelent ez? Pl közepes laza tempóval futsz kb. egy órát, . Attól, hogy rövid ideig nagy erőkifejtést végzel, nem fogsz fogyni.


Lényeg: olyan mozgást válassz, amit hosszabb távon tudsz végezni és nem merülsz ki nagyon hamar.

2018. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!