Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik a fogamzasgatlotol...

Akik a fogamzasgatlotol hajlamosak a hizasra es vizesedesre, azok hogyan tudnak mégis fogyni?

Figyelt kérdés

Evek ota szedek gyogyszert, nem opcio, hogy abbahagyjam, hisz mar van 2 gyerekem es nem akarok tobbet. Barmennyire is odafigyelek az etkezesre es mozgok, nem tudok fogyni, sot a gyogyszermentes 1 hetben 1 kg-al szoktam kevesebb lenni, valoszinuleg vizesedem is.

Mit tegyek?


2018. júl. 7. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj ki másfajta fogamzásgátlót.

Én is nagyon hirtelen elkezdtem hízni plusz szőrösödtem is és a libidóm is nagyon lecsökkent. Mondtam a nőgyógyászomnak majd felírt egy másikat amivel ezek megszűntek. Persze nem rögtön. 3-4 hónap múlva láttam a változást a testemen.

2018. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgy tudsz fogyni, hogy étrendet íratsz magadnak dietetikussal és nem léped túl az adott kalóriakeretedet. Az “odafigyelek az ékezésre és mozgok” mit takar? Pontosan tudod, hogy mennyi kalóriát fogyasztasz?
2018. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!