Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van másfél hónapom lefogyni....

Van másfél hónapom lefogyni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Augusztus vegen egy fontos esemeny fog velem tortenni es addigra olyan alkatot kene formalnom magamon amit fel tudok vallalni.

Alapvetoen nem vagyok megelegedve magammal. A kilom es a magassagom rendben van, de amikor a tukorbe nezek hanyingerem lesz.

Ezen a nyaron szeretnem azt elerni h ha belenezek a tukorbe akkor elegedett legyek a kulsommel.

A combom es a vadlim arányos, en szerintem combomat kene vekonyitani ha az lehetseges.

A hasam vekony, alul van csak egy kicsi uszogumim ami rettentoen zavar azt nagyon el akarom tuntetni. A karjaim egesz vekonyak de azt is szeretnem vekonyabbra.

A fenekemmel meg vagyok elegedve, csak a combom nem jo hozza. A csipom is lehetne vekonyabb.

A diétába bele kezdek, sokszor eszem keveset es a szenhidratot meg a kenyeret cukrot ilyeneket kerulom. Sok zoldseg, es sok viz.

De mit tehetnek meg? Ha lehet akkor azokra a problemakra amiket felsoroltam kulon edzes fajtakat ajanlani.

Nem kell a sok “nem tudsz lefogyni ennyi ido alatt” vagy h “jo vagy igy is” duma.

Csak a hasznos tanacsokat szeretnem kerni akar privatban is nagyon szepen koszonom elore is.



2018. júl. 8. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
napi 40 perc futás csodákra képes
2018. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha vékony vagy, ne nagyon fogyj ám, inkább izmosodj...

Viszont ha mégis, ténylegesen van rajtad itt-ott fölös háj, annak nem kell sok idő, pár kiló másfél hónap alatt nem olyan nehéz, ha odateszed magad s tényleg van miből. De vékony karokat vékonyítani, no, erre nem számítanék. A kis úszógumi az más, az bizonyára lemegy a következő kilókkal.


Rendesen egyél. Sok zöldség, OK, de ételt mit eszel? Jó kis fehérjeforrások, némi zsír s még valamiből kalória (bár ha tartalmasabb és sok a zöldség, az is OK lehet erre a célra kis kalóriakeretnél).


Edzéssel NEM vékonyodsz, hanem jó esetben vastagodsz, ez a lényege.

2018. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarlak elkeseríteni, de másfél hónap semmire sem lesz elég, főleg ha eddig nem sportoltál,nem diétáztál és nincs rutinod. Olyan meg nincs,hogy csak itt vagy ott szeretnél vékonyabb lenni. Nincs helyi zsírégetés. Persze nem azt mondom, hogy ne kezdj bele,csak több idő kell hozzá.
2018. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan ha az neked jobb, szívesen válaszolok.

Amire te gondolsz az nagyrészt genetika.

Ne haragudj de így van, a csípő az csont a comb pedig termèszetesen nagy részt izom.

Na most, ha még is szeretnél fogyni és tènyleg zsír van rajtad akkor 1500kcalt egyél+ mozogj valamit.

Ilyen egyszerű, nem szabad koplalni kevesebbet enni, mint 1300 kcal, mert az már koplalás és az nem tesz jót a szervezetednek, be is lassul picit, a többiről ne is beszéljünk.

Kevés az idő, de 5 kgt simán le tudsz adni, ha így csinálod, nekem is sikerült.

Sok sikert ha esetleg felmerül benned kérdés írj rám nyugodtan, megbeszèljük.

2018. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normalis etrend, nalonta 1 ora kardio, heti 3 sulyzos edzes. Ugysem fogod csinalni, ugy sem fogsz lefogyni. Orulsz?
2018. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!