Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon keskeny a csípőm, és...

Nagyon keskeny a csípőm, és nagyon zavar, van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

nagyon nagyon keskeny a csípőm, és hozzá még elég vékonyka vagyok, és így még vékonyabbnak tűnök.... és elég rossz az összkép.

nem tudtok valahogyan segíteni?

előre is köszönöm :)


2010. jún. 18. 18:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hát mindenféle boltban, ahol dvdket is árulnak, pl. könyvesboltban:) nekem a "Napi 20 perc önamagadért" és a 2009-es dvd van meg.

de ha beírod a google-be, hogy "letöltés rubint réka", nagyon valószínű, hogy kiad egy csomó helyet ahol letöltheted!

2010. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

amugy nem tudod hogy cardiotol szélesedik e?

2010. jún. 18. 20:14
 13/19 anonim ***** válasza:
nem, mert végül is nem a csípőcsontod lesz szélesebb ettől, csak izom épül rá! és a kardiónál nem épül izom, csak zsírt égetsz vele, ha jól tudom!
2010. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
egyébként én is évekig mindent kipróbáltam, hogy kicsit növekedjen a fenekem és a csípőm, de ez a torna volt egyedül hatásos, habár nem igazán bírom Rékát, de el kell ismerni, hogy ez jó!
2010. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
a cardio pont izomnövelésre jó.
2010. jún. 18. 20:23
 16/19 A kérdező kommentje:
én sem bírom rubint rékát, de attól még lehet a torna hatásos :)
2010. jún. 18. 20:24
 17/19 anonim ***** válasza:

tévedsz a kardió nem izom növelésre való, szállkásításra, fogyásra....


Amúgy meg:D

Szerintem jó ha keskeny a csípőd, sőt legjobb, szerintem örülj neki, sokkal jobb mintha 'vastag' lenne! :)))


18/f

2010. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

kardio-nak az olyan mozgást nevezik, ami kalóriaégetéssel jár, de az izmot nem terheli meg nagyon. Ilyen a futás, a tempós biciklizés, foci. Ettől a fajta mozgástól megnő a tüdőd és a szíved teljesítménye.

Aerob mozgásnak azt nevezik, ami olyan, mint a kardio, csak kevésbé intenzív, pl. laza kocogás. Ez csak zsírégetéssel jár (de ahhoz sokáig, kb. egy óráig kell nyomni), de nem javul tőle a tüdő és a szív.

Van egy képlet, miszerint 220 - életkorod, a maradéknak 2/3 pulzus a kettő közötti határ (szobabicikliken van például pulzusmérő). Gyakorlatban a lihegés mondja meg, hogy melyik.

A harmadik meg az izomtömeg növelő. Ennek az a lényege, hogy nagyon erős gyakorlatokat végzel, amitől apró, mikroszkopikus sérülések keletkeznek az izomrostokban. Ezeket után a szervezet megpróbálja kijavítani, méghozzá úgy, hogy többet épít, hogy legközelebb ugyanez a mozgás már ne okozzon sérülést. Ezt csinálják például a testépítők. Annyi még a trükkje, hogy ha erősödsz, akkor emelni kell a súlyon, hogy legközelebb is okozzon kis sérüléseket.


Eredeti kérdésedre visszatérve:

legjobb módszer, ha guggolásokat, kitöréseket végzel, meg fenékizom erősítő gyakorlatokat. Konditermekben van rá számos lehetőség. Úgy kell csinálnod, hogy 3-4 széria, szériánként 15 ismétléssel (nagyjából legalábbis, ha 17 sikerül vagy csak 12, az nem gond, de a lényeg az, ha már 20 megy, akkor emelni kell a terhelésen)

Emellett több fehérjét kell enned.

Szüljél gyereket, attól mindjárt szélesebb lesz a csípőd.

2010. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippet.

a gyerekhez még túl fiatal vagyok..:D

2010. jún. 19. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!