Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Szeretnék...

Valaki segítsen! Szeretnék lefogyni de egyenlőre nen vagyok biztos abban hogy amit csinálok jó. Valaki tud segíteni? Több lent!

Figyelt kérdés

Két kérdésem is lenne:

1. Jelent valamit hogy egy ideje egyáltalán nem figyeltem mit eszek és nem is álltam mérlegre és a dolgok elfajultak.65kg lettem mikor az ideális 50. (Nem ez jelent e valamit hanem ami most dog következni) mai napon eléggé figyeltem mit eszem és amikor ma ugyanabban az időben 2 kg val kevesebb voltam. Ha így folytatom naponta tudok 1-2 kg t fogyni?és a véletlen volt e hogy most ennyivel kevedebbet mutatott a mérleg vagy azért mert tettem érte?

2. Le tudok ezzel fogyni?

Naponta nagyjából 15-20 perc biciklizés. Reggelire valamilyen yoghurt esetleg szendvics. Ebédre nincs megszabva mit de ugy eszek hogy figyelek az adagokra. Vacsorára valami zödség ritkán gyümölcs.

_



2018. júl. 18. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Naponta nem lehet 1-2 kgt fogyni.

Hetente 0,5-1 kg az ideális.

Amit most tapasztaltál nem más mint vízvesztés + jó eséllyel csökkent a beleid tartalma. Ez majd fokozatosan be fog lassulni.

Figyelj az adagokra és az arányokra. Vacsira minimális szénhidrát jusson.

15-20 perc bicikli kevés még napi szinten is. Minimum 40 perc kellene. Eleve kell min. 20 perc hogy egyálatalán beinduljon a zsírégetés mozgás közben. De a legjobb az lenne, ha inkább heti 3-4 alkalom 50-60 perc közepesen intenzív mozgás.

2018. júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Napi szinten ingadozik az ember súlya, valójában nem fogytál, csak természetes módon változtál kicsit, ennek hátterében a vízháztartás és a mérleg pontatlansága áll leginkább.

Szóval ne számolj napi több kilós fogyással.

2018. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia, en egy vekony holgy vagyok. Sajat tapasztalatbol mondom amit irok neked!

Napi szinten 2 kilot nem lehet fogyni, azonban 1 kilot igen.(de ez csak akkor lehetseges ha nagyon minimalisat eszel, de kell valamennyi szenhidrat is, anelkul nem birsz menni suliba vagy dolgozni. Ezt csak az teheti meg aki egesz nap otthon van es fekszik.) De ezt ne tedd!!


Eloszor is, a legfontosabb hogy hozd meg a dontest a fejedben, hogy LE AKARSZ FOGYNI! (e nelkul nem megy)


A tovabbiakban pedig, hagyd el a nassolast. Csak akkor egyel amikor nagyon ehes vagy, es akkor is valogasd meg mit eszel.

En nem tanacsolom azt, hogy ne egyel amikor ehes vagy, valamit egyel, foleg a fogyokura kezdeti idoszakaban. Csak egyel olyat, amiben keves kaloria van. A kesobbiek soran nem fogsz kivanni annyi kajat mint elotte. Ezert eloszor lassan haladj, semmi megeroltetes.

Tehat ha ehes vagy, egyel valami konnyut, mindenkeppen fott dolgokat, amiket nem olajban sutottek, ne legyen benne feher cukor sem. Egyel, kulonben ki fogsz szedulni. En teljesen raalltam erre az etrendre, es azota is tartom az 50 kilos sulyomat, sot...meg egeszseges is vagyok.

A kenyeret, feher lisztes dolgokat hagyd el. Hasznalj helyette glutenmentes rizslisztet.

Csak asvanyvizet igyal, semmi uditot! Es vizbol is amennyit birsz. 1. telitettebbnek fogod erezni magad,2 nem szaradsz ki, sot meregtelenitesz is vele.

Keszits csirkemellfilebol olaj nelkuli porkoltet, ne tegyel bele olajat, csak pici vizet tegyel ala, sot, majorannat,esetleg friss paradicsomot, fedo alatt fozd le rola a vizet, finomabb mint az olajos zsiros porkolt! es koret helyett vagj hozza jo sok zoldeget,(paprikat, paradicsomot, fejes salatat, esetleg fott kukoricat)Jol fogsz lakni vele, de nem hizlal.

Ha nagyon megkivanod az edes izt, parolj hamozott, es kockara vagott almat fedo alatt, nagyon edes, finomabb mint a csoki!

Amennyiben lehetseges, egyel egy nap egyszer, max ketszer, de ha nagyon ehes vagy a koztes idoszakban is, mindig gyumolcsot, zoldseget vagy fott hust, fott tojast egyel.

A magvakkal is ovatosan, ugyanis nagyobb mennyisegben hizlalnak.

Persze mozogj is amennyit a szervezeted megenged,eroltetni ne eroltesd, mert azzal csak azt ered el hogy elmegy a kedved az egesztol.

En a biciglizest nem javaslom fogyokurahoz, nem tudom miert, de nekem nem jott be. Sokat bicigliztem, egesz hosszu tavokat, de semmit nem fogytam tole.

Inkabb azt javaslom, minden nap legyen a napod resze a delutani egy oras otthoni torna. (nekem ez valt be). Bezarod a szobad ajtajat, beteszel egy jo porgos zenet, es aerobikozzal, ugralj, mindent ami belefer. Erositheted a hatast, ha a karodra, labadra csatolhato sulyzot teszel. Olcson lehet kapni.

Egy honap alatt siman lefogyhatsz 10 kilot ha okosan es ugyesen csinalod!!! A kitartas a lenyeg.

En meg sutit is ettem fogyozas alatt, irj a privatban es irom a receptet.

2018. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, pusztán nem evéssel sem fogy az ember napi 1 kilót. A totális böjt úgy heti -2 kg papírforma szerint egy normál embernek, persze az élet ennél kicsit érdekesebb. Napi 1 kilóhoz brutális kalóriadeficit kell. Ennyit valószínűleg sehogy sem lehet fogyni tartósan, mivel ehhez átkozottul sok edzés kell minimális evés mellett, s azt nem bírja az ember, szabad akaratból semmiképp (máig nem értem, hogy a haláltáborokban hogyan nem estek össze hónapokig egyes koplalva kemény fizikai munkát végző emberek. bámulatos az ember, az biztos). S ilyenkor a súlyvesztés igen nagy része izom.


Heti fél-1 kiló az egészséges tempós fogyás nem extrém elhízott embereknek. Elég nehéz tud lenni az is, persze embere válogatja.


A rövid mozgással nincs baj, a "zsírégetés beindulása" nem tudom, miért érdekel bárkit. A kalóriadeficit függvényében fogyunk, az első akárhány perc is kalóriát éget, ugyanazt okozza (s ha már eleve zsírtartalékból működik az ember a nap adott pontján, eleve nincs ilyen időlimit, szóval még helyzetfüggő is ez).

DE napi 15-20 perc biciklizés jóformán semmi. Ennél azért sokkal több mozgás kellene egy embernek, fogyástól függetlenül.

A joghurtot vagy magyarul (inkább, elég rég magyarosítottuk a szó írását), vagy angolul írd, "h" nélkül de ne így vegyesen (s ha már itt tartunk, egyelőre kell neked, nem n-nel). Nem kötözködésből, csak szeretném, ha az emberek helyesírása javulna, persze ha mindenki csak ennyire írna rosszul, az is remek lenne.

Nos, az étkezésedről keveset írtál, fogalmam sincs, jó-e. Bizonyára fehérjeszegény, ha egyszer a reggeliben és a vacsorában szinte semennyi sincs (kivéve, ha a szendvics alaposabb, de nem szokott az lenni), az ebéd pedig kevés.


Nyugodtan vacsorázhatsz ám normálisan is, ha éhes vagy, egy étkezés és még 2 kis semmiség (kivéve a szendvicses reggelit. vagy ha a gyümölcs pár banán vagy ilyesmi) az nem elégséges étkezés kis súlyból fogyáskor sem.

2018. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☺ a biciklizés mellé is szoktam mozogni tudom hogy az nem sok de az a napi minimum szinte mindig csinálok mást is. Ritka hogy nem.
2018. júl. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!