Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék még jobban...

Hogyan tudnék még jobban lefogyni és szebb alakot elérni?

Figyelt kérdés

76 kilóról fogytam le eddig 67-re, de a cél 60 alatt lenne. 157 centi vagyok. (Tudom, hogy ez sokaknak nem az ideális testsúly, de én nem szeretnék annál vékonyabb lenni). Sok rízst, csirkemellet, gyümit és zöldséget eszem. Meg persze mást is, de én ennek a diétának vakon álltam neki, tehát ha valaki leírná nekem pontosan mi az amit lényeges figyelnem és ennem, azt megköszönném. Csokit, fagyit (legalábbis cukrosat), hamburgert, sültkrumplit, ilyeneket persze nem eszem.😁 Plusz naponta minimum fél órát edzek itthon, fenékre, lábra és hasra. Ezt nem feltétlenül az izzadás, hanem az izom miatt. Tehát izmos is szeretnék lenni, nem csak vékonyabb. Olvastam olyat hogy edzés előtt és után érdemes ilyet-olyat enni, ami az izmok erősítését segítik. Tudnátok ebben nekem egy kicsit segíteni?

Amúgy 3 hónapja csinálom. Előre is köszönöm, remélem nem írtam hülyeségeket.😁

L


2018. júl. 18. 18:43
 1/2 anonim válasza:
Hülyeséget nem írtál, de a neten bőven(!) találsz ebben a témában választ. Sőt, youtubeon is találsz magyar nyelvű csatornákat, amik ilyenekkel foglalkoznak. Instagramon is kereshetsz. Biztos vagyok benne, hogy meg tudod találni a neked tetszőt és hasznosat! :)
2018. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem szép vagy így is.
2022. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!