Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van e olyan oldal/adatbazis/bl...

Van e olyan oldal/adatbazis/blog/akarmi, ahol be tudom irni, hogy pl az ebedemnek X kalorianak kell lennie, es kiad nekem recepteket?

Figyelt kérdés
Elegge pontos kaloriaszamolast csinalok,(napi 1600 kaloriat eszem, figyelve a makrokra, tehat nem koplalok veletlenul sem), csak kezdek kifogyni az ebedotletekbol. Ami cikkek meg ugy vannak kitalalva, hogy '10 etel 500 kcal alatt' szinten nem jo, mert nem mindegy, hogy 300 vagy 499 kcal az adott kaja..

#étrend #egeszsegtudatos taplalkozas #ebedotletek
2018. júl. 19. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 300 kalóriás recepted van, és 400 kalóriásat szeretnél, csak be kell szoroznod a hozzávalókat 4/3-dal.
2018. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy egyet sem talaltam, ahol legalabb kiirnak mennyi kaloria van benne konkretan. Csak hogy 500 alatt. Nakosz :D
2018. júl. 19. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát add össze hogy mi hány kcal és ki jön az eredmény
2018. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyelore nem vagyok ennyire kreativ, azert lenne jobb otleteket kapni
2018. júl. 19. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Szimpla számolás, ahogy az első írja, nem agysebészet kiszámolni, mi minek hányad része, és ezek alapján a receptben írt hozzávalóknak hányad részét kell felhasználnod.
2018. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen en ezt ertem, de annyifele blog van mar manapsag, hogy hatha egy kreativ anyuka vagy akarki mar kikiserletezett par receptet
2018. júl. 19. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok ilyet, de én sem értem a problémádat. Nekem pl. fel van víve az összes receptem a kalóriabázison (sok éve ott vagyok, receptem pedig kismillió, szinte képtelen vagyok kétszer ugyanúgy megfőzni valamit :D) s szépen beírom s látom, hány dkg mennyi kalória és fehérje. S ha máshogy főzöm újabban, akkor tudok szerkeszteni is...

Az ötletekből mondjuk nem tudok kifogyni, mert a kedvenceimet minden héten meg tudnám enni, de van is rengeteg jó kis blog. Fogom az ételt, felviszem a kalóriabázisba s máris lehet számolgatni.

2018. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz szét az Instagramom

2018. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!