Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy egeszseges fogyas mennyi...

Egy egeszseges fogyas mennyi idot vesz igenybe?

Figyelt kérdés

Nem arrol van szo, h en 5 kg-t akarok ledobni 10 nap alatt vagy ilyesmi.


Eletmodot valtoztattam, amiben igyekszem odafigyelni, h mikor, mit, mennyit es milyen minosegu eteleket eszem. Osszetetel minden. Kb 5kg-7kg-t kellene ledobnom + formásodás. Eddig sajnos mindig “jojo” stilusban fogyokuraztam. Fogytam, majd vissza hiztam. Aztan dontottem az eletmod valtas mellett (2 honappal ezelott). Mellette Crossfit-re jarok es en magamon mar eszrevettem, h vekonyabb a derekam, szebben allnak a felsok rajtam.

Anyukam viszont ma a konyhaban elkezdte, h nekem milyen dieta is kellene, mert mindig dietazok, de sose sikerul, pedig most is mar 2 honapja csinalom. Picit “felvilagositottam” a sajat tudasom szerintem, h mivel azt a plusz kb. 7kg-t se 2 hónap alatt szedtem fel (67 kg korul vagyok es az almom a 60), igy a lemenni sem fog csak ugy, 2 hónap alatt... Szamolom a makrokat is, ugyh egesz jol haladok, ugy erzem, a ruhaimban is egyre jobban erzem magam.

Vagy anyukamnak van igaza? Tenyleg nem normalis ez a tempo? Gluten es laktozerzekeny vagyok, igyekszem ezeket kerulni/helyettesiteni ha nagyon kivanok egy olyan etelt.


Vagy kerlek vilagositsatok fel h mit tegyek ha esetleg nem nornalis a tempo?


Koszonom szepen :)


Telefonrol vagyok, azert nem hasznalok ekezetet, h gyorsabban leirjam :)


2018. júl. 19. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent 24/N vagyok
2018. júl. 19. 15:55
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Mivel eddig csak arról beszéltél, hogy mennyit akarsz fogyni, de arról nem, hogy mi történt az elmúlt 2 hónap alatt, így nehéz véleményt mondani a tempódról.
2018. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 honapja figyelek az etkezesemre, mellette heti 2x Crossfitre jarok, szombaton vagy vasarnap kardiozok (45 perc intenziven). Vagy ez keves?
2018. júl. 19. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Az mindegy, mennyi idő alatt szedted fel, én évi 1 kilójával, de ennél azért gyorsabban akarok fogyni... 7 kg 2 hónap alatt még reális, bár azért már lehet kemény, teljesen jó 3-4-5 hónap alatt is. Én elégedett vagyok lassabb tempóval is, sokaknak a heti 1 kiló is lassú, de ez már az ő bajuk, afölé kis felesleggel nem érdemes menni.


De nincs olyan, hogy túl lassú tempó, mert más szerint az s mert más gyorsabban fogy. Ez a te dolgod. Nem mindenkinek megy óramű pontossággal heti fél-1 kiló, ahova csak belövi... Van, aki sokat stagnál, lassabban fogy, de jól érzi magát s végül eléri a célját. Nincs ezzel gond.


Látod a változást, ez így OK. Amúgysincs akkora felesleged, hogy az normál esetben olyan iszonyúan zavarjon, nem leszel boldogtalan fogyás közben is, hogy de kövér vagy, hisz nem, csak picit teltebb (bár van, akinek pocsékul áll pár kiló is).

2018. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"Vagy ez keves?"


Még mindig nem tudni. Fogytál? Zsírból? Ha igen, akkor jó, ha nem, akkor nyilván kevés.

2018. júl. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2 kilót fogytam Andizsu, de gondolom mivel izmot is szedek kozben, ezert “hangzik” kevesnek. Koszonom a hozzaszolasodat, az elotted szolo megvalaszolta a kerdesemet :)


Koszonom nektek

2018. júl. 20. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hízókúrázok 2 hónapja, ami a kérdésed ellentétje, de én 2 hónap alatt kb 1-1,5 kg-ot híztam (de ez a múlt szombati méredzkedésnél még alacsonyabb volt - + 70 deka a kezdetektől), pedig hivatalosan kb plusz 4 kilónál kéne tartanom. Szóval a tempó az egyénfüggő mind hízásban mind fogyásban szerintem, így nem kell aggódnod, hogy ha Te nem annyi idő alatt fogysz le, mint amennyi alatt mások szerint az ideális.
2018. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!