Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaza lehet a tanáromnak?

Igaza lehet a tanáromnak?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok56 kilo

Es 160cm magas

Azt mondta hogy tul sulyos vagyok es sok rajtam a zsir szerintem is!!

Tanacsolta hogy minden este csinaljak meg 50_60 has prest es le megy a zsir a hasamrol?

Szerintetekis igy van?


2018. júl. 19. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
nem!!!!! ne csak hasprest csinalj!! a hasprestol a zsir ugyanugy ott marad a hasadon
2018. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz,a tanárod ennyit tud. Esetleg homályosítsd fel,hogy nincs helyi zsírégetés.
2018. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy izmodat edzed, még nem fog onnan eltűnni a zsír! A tested dönti el, honnan és milyen mértékben használja fel a tartalékokat. A hasprés nem is igényel annyi kalóriát, hogy csak attól fogyjál.
2018. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A hasprés még kalóriát is alig éget, de amúgysem a mozgástól fogyunk (bár segíthet).


Hacsak nem vagy izmos, esélyes, hogy van rajtad némi felesleg, én életmódváltást ajánlok valami kalóriát is égető mozgással...

Az pedig genetika, honnan fogysz, nem az edzéseden múlik.

2018. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
Már megisneharagudj, 159 centi és 59 kiló vagyok (mondjuk izmos is) és eddig mindenki azt mondta, hogy normálisan/átlagos alakom van.. Akkor most mire is gondolt a tanár bácsi? Teljesen jó az 56 kiló a 160 centihez..
2018. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Istenem de utálom ezt. 2018-at írunk, és még mindig azt hiszik az emberek hogy helyi zsírégetés létezik... Meg higy az izzadság=zsír. A tanárod meg egy tájékozatlan paraszt.
2018. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!