Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok:sportolok,...

Fogyni akarok:sportolok, kevesebbet eszek. Viszont mikor este hazaérek (8után), rámtör az éhség és nem tudok ellenállni ami tönkretesz mindent. A 6óra után ne együnk szabàlyt nem tudom mindig bekalkulàlni. Mit ehetnék későn is? Mivel csillapíthatnàm?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az összes bevitt èrtèk a lényeg.

Legyen mondjuk ez olyan 1700kcal...

Akkor már fogsz fogyni

2018. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

" A 6óra után ne együnk szabàlyt nem tudom mindig bekalkulàlni. "


Azért nem, mert egy hígagyú kitalálta, és sok bolond meg szentírásnak veszi. Lefekvés előtt 2 órával nem kéne enni, mert teli gyomorral rosszabbul alszunk.

2018. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már miért kéne nem enned 6 óra után? A napi összbevitel legyen megfelelő a felhasználáshoz képest.

Van, akinek ez a 6 órás remek szabály (nekem is, bár kizárólag a 3 óra előtti nem evés sokkal fontosabb szabályával együtt s pár falatot azért beiktatok később is, ha arról van szó), másoknak pocsék. Az élet folyamán is változhat, hogy mennyire jó ötlet.

Ha te megoldod, hogy este 8 utánra marad egy csomó kalóriád (már amennyi egy jól megtervezett, laktató, tápanyagdús étkezéshez neked kell), akkor OK, egyél későn sokat, rengetegen fogynak így.


Nem tudom, neked mi csillapítja az éhségedet, nekem SOK kalória, ebből sok fehérje, trükkök nem léteznek számomra. Éhesen ennem kell, rendesen, nyilván ezzel rengetegen így vannak. Az ilyen "jaj, ez annyira telít, hogy ez a 80 kcalos darab elég 6 órás jóllakottságra még a nehéz fizikai munkás férjem szerint is" blogos bejegyzéseket én a fikció területére sorolom, illetve vannak érdekesen működő emberek. De a családomban senki sem ilyen, mindenkinek tartalmas étel kell. Az étrenddel, elosztással tudunk azért játszani.

Ezt magadnak kell kitapasztalnod. Ha estére csoportosítasz több kalóriát, az lehet, hogy hiányozni fog korábban, ekkor valamit még változtatni kell.

2018. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Roland57 válasza:

Hát én van hogy este 11-kor is eszek mostanába nem sportolok sérülés miatt

De még mindig nem hiztam kb 1 kg-t se

Lehet ez gentika vagy fogalmam sincs

2018. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!