Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek túl lehet azt...

Szerintetek túl lehet azt élni, ha két hétig nem eszel semmit, csak iszol?

Figyelt kérdés

Egy méregtelenítő kúra ez, hogy két hétig nem eszel semmit, csak gyógyteákat meg citromos vizet iszol, napi 3 litert összesen.

Ebbe bele lehet halni? Főleg, ha sportolsz mellette.



2018. júl. 20. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki aztan kiderul...
2018. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Nem fog menni. Pár nap, és összeesel az éhségtől, vitaminhiánytól. Ennek a vége az lesz, hogy jól bezabálsz, és hízol
2018. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Ja, ha a veséd jól működik akkor az méregtelenít. Nincs olyan, hogy méregtelenítő kúra. A vese szerinted miért van? dísznek:
2018. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egészséges ember nagy valószínűséggel túlél egy ilyet, de semmiképp nem tesz neki jót. Biztos lenne aki kórházba kerülne, vagy meg is halna.
2018. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd érvényesülni a természetes szelekciót! Ne állj meg két hétnél!
2018. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
0%

"Ja, ha a veséd jól működik akkor az méregtelenít. Nincs olyan, hogy méregtelenítő kúra. A vese szerinted miért van? dísznek"


Igen a mérget amit bevittél azt eltakarítja, naggyából, de ha nem viszel be mérget? Akkor az méregtelenítő kúra.

2018. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Túl lehet élni, az ember akár 3 hetet is kibír élelem nélkül. Csak éppen utána elég súlyos állapotban szoktak kórházba kerülni, szóval annyira nem ajánlott a kipróbálása.
2018. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

Amikor anorexiás voltam, a legdurvább időszakban 2 hónap alatt összesen 1db almát ettem. Citromos vizet, "üres" teát ittam naponta többször is, de ez sem lehetett több, mint 20kcal összesen. Heti 4-5 órát sportoltam. Futottam és lovagoltam.

Néha szédültem, erőm nem nagyon volt, de sosem ájultam el, az iskolában ugyan úgy kitűnő volt a teljesítményem. Pedig akkor is csak 50 kg voltam, amikor kezdtem a hülyeséget...

A lényeg, hogy 2 héttől semmi bajod nem lesz, a szervezetednek sok tartaléka van. Ha nincs eleve vitaminhiányod, komolyabb egészségügyi problémád, és normális a súlyod/van felesleged is, akkor valószínűleg nem lesz bajod.

Akik azt hiszik, hogy 1-2 hét alatt éhezéstől meg lehet halni, azok nem éheztek még igazán. :D Persze a természetben 1-2 hét alatt sokan meghalnak, ha nem jutnak élelemhez, és még extrém időjárással is meg kell küzdeniük.

De a modern világban erre kis esély van (feltéve hogy a kérdező nem egy dzsungelben ragadása közben kezd el böjtölgetni).

AZért hozzá kell tenni, hogy meghalni mindenben meg lehet, de elég kicsi az esélye, hogy meghalj egy pár hetes böjt alatt.



[link]

2018. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
1-2 nap utén össze fogsz esni ha sportolsz mellette.
2018. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Emellett biztosan nem fogsz sportolni :D
2018. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!