Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Every other day diet! Valakiné...

Every other day diet! Valakinél használt ez a diéta? Ha igen,1 hónap alatt hány kg-ot fogyott?

Figyelt kérdés
olyan 5 kg-ot szeretnék fogyni, ezzel a diétával lehet-e egy hónap alatt annyit fogyni?

2018. júl. 22. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ezt az utóbbi hónapban már kismilliószor kérdezték, keress vissza.


Dióhéjban: ez még mindig a kalóriaegyenlegen múlik, TÖKMINDEGY, milyen étrend szerint vagy anélkül eszel.

Hízni is lehet így (max. nem mindenkinek megy, de van, aki sehogyan sem tud hízni, mert nem tud enni rendesen), fogyni is.

2018. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor kérdezitek meg,akkor sincs csodamódszer.
2018. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyi a felesleged, és milyen a kereted.
2018. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második! Mit értesz az alatt, hogy "nincsen csodamódszer"?
2018. júl. 23. 00:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt érti alatta, hogy a diétázásnak van egy menete, és ennél nem tudsz gyorsabban fogyni. Nincs olyan, hogy egyél x-et, meg y-t, és akkor hirtelen lerobban a hájad és már el is tűnt és lehet zabálni, aztán megint csak 1 hét csodamódszer kell. Tartasz egy étrendet, és ezzel fogysz. Ha utána elkezdesz megint rosszul enni, akkor megint felmegy a zsír.
2018. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában is vagyok, hogy 1 hét/hónap után ha elhagyod magadat, akkor visszaszeded a ledobott kilókat.
2018. aug. 11. 12:35
 7/7 levikés válasza:
100%
Sziasztok,én elkezdtem és 6 hete csinálom. Egyik nap 500 kalória,másnap barmennyi,nekem kb 1000 körül. Többet nem tudok enni. :) Első 3 nap alatt mínusz két kg,egy hét alatt már mínusz 3 kg és egy szám ruhameret csökkenés. 3. hét mínusz 4 kg,negyedik hét mínusz 5. A 44-es ruhaink már mind jok. :) Én a szénhidrátot is számolom, 500 kalorias napokon se több 50-nél. Szépen megy le a zsír. És nem jön vissza. Csak 6. Hét után nehéz már tartani a kevés kalória miatt. Mellékhatások: kétszer három napig migrén és hasmenés és állandó émelygés. De már 5 kg-t val kevesebb vagyok :) Motiváció: youtube-on Rachel Sharp,ő ezzel 50 kg-t fogyott 1 év alatt.
2020. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!