Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tűntethetném el a...

Hogyan tűntethetném el a vádlimról és a combomról a narancsbőrt?

Figyelt kérdés

Eddig akkor látszott csak, mikor összenyomkodtad, most viszont már fekve is, vagy ha kinyújtom...


Alapból vékony vagyok, 170 cm, 53 kg.


Viszont észrevettem, hogy a lábam, de főleg a combom sokat vastagodott..


A szüleim lebolondoznak, mert szerintűk tuti fogyózni akarok.


2018. júl. 27. 13:09
1 2 3
 1/25 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Vékony vagy és zsíros. A kettő nem zárja ki egymást. sportolsz valamit?
2018. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sajnos mostanában semmit...
2018. júl. 27. 13:27
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy "skinny fat" és az izom hiánya miatt van. A fogyózás nem fogja eltűntetni.
2018. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Akkor mit lehet csinálni???
2018. júl. 27. 13:39
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sportolni.
2018. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

A lényeg, hogy a bőr vékony és a zsírszövet "átlátszik" rajta. Zsírszövet nélkül viszont nem lehet élni, tehát valamennyi zsír mindig lesz. Minél többet fogyókúrázol, annál több izmot vesztesz és csak a zsír marad. A megoldás, hogy izommal töltöd ki a bőröd alatti részt, amitől az feszessé és formássá fog válni. Ezután, ha úgy ítéled meg, hogy még mindig magas a testzsír %-od, akkor szálkásíthatsz nagyon odafigyelve arra, hogy valóban csak a zsírból veszíts és ne az izomból (különben akkor ott vagy ahol voltál).


Ha a súlyod nem változott csak a combod vastagodott, akkor szerintem annyi történt, hogy a mozgásszegény életmód és a helytelen táplálkozás miatt elvesztetted az izmod nagy részét és zsírt szedtél fel helyette.


Nem vagyok profi, de én azt mondanám, hogy heti 3 súlyzós edzéssel 1 év alatt 5-10kg izom felszedését céloznám meg. Közben nagyon oda kell figyelni az étkezésre, hogy bevidd a szükséges fehérjemennyiséget és kalória többletben legyél. Egy testzsír % mérésre is elmennék a helyedben (akár többször is). Ha megvan a kellő izom, akkor lehet csökkenteni a zsírt.


A narancsbőrt csak nagyon kemény munkával, edzéssel lehet eltűntetni.

2018. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Már beletörődtem, de akkor is nagyon csúnxa...



Eszemben sincs 5-10 kg-ot felszedni, eg, grammot se akatok.

2018. júl. 27. 14:16
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baj,akkor marad,az hogy ocsmány, narancsbőrös marad a lábad.
2018. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Kis illusztráció a kilókról:

[link]

2018. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan össze nem nyomkodtam. Mozogni kéne, másképp olyan alakod lesz, mint egy telefosott búvárruha.
2018. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!