Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors, esetleg lassú fogyás...

Gyors, esetleg lassú fogyás természetes úton?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 18 éves leszek, 127kg vagyok. Nyár elejéig rengeteget függtem a gépemet, azonban így utólag beláttam, hogy baromi rossz döntés volt.

Csökkentettem a napi kalóriabevitelem 3-3500-ról 1700-ra, szénhidrátot minimálisra vettem, viszont nem érzem hatásosnak a dolgot. A sport kilőve, valvularis aorta stenosis miatt, ettől független a napi séta, 2-3km biciklizés továbbra is fent áll. Nagyjából 2-3 hete kezdtem bele ebbe a fogyókúrába, elvileg mostanra már meg kellene látszódnia a dolognak, azonban én semmi változást nem tapasztaltam sem mérleg, sem tükörkép szempontból. Gondolkodtam azon is, hogy esetleg pajzsmirigy gond lehet-e, ám kisebb utánajárás, vizsgálat után kiderült, hogy nem. Valakinek van esetleg valami jól bevált, mindenféle szerek nélküli, hatásos diéta módszere?



2018. aug. 1. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Tippem sincs mi lehet a gond.

Lehet túlságosan levitted a kereted, vagy lehet hogy még csak később fogsz elkezdeni fogyni.

2018. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Örökre dagadt maradsz.
2018. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ilyen magas kalóriabevitel után sztem az 1700 kevés.A szervezeted éhezik és ellenáll.Be fog indulni a fogyás,csak több idő sztem.

Jobb lett volna fokozatosan csökkenteni a kalória bevitelt.

Ha nem megy a sport,séta minden nap?

2018. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!