Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamit rosszul csinálok vagy...

Valamit rosszul csinálok vagy nem kéne többet fogynom?

Figyelt kérdés
Tavaly óta fogytam 15 kilót 10et egészségesen aztán volt egy nehéz időszakom és 5öt idegességgel és rossz táplálkozással. Nem jött vissza egy sem viszont elég plötyi voltam, anno csak kardióztam utàltam erősíteni. Májusban elkezdtem edzeni súlyokkal meg a kardiót sem vetettem el(futás). Kívülről látszik a változás mert nem lóg annyira a bőröm és kevesebb zsír van rajtam, viszont mióta elkezdtem edzeni hiába nézek ki jobban nem fogytam semmit és nemtudom hogy ez normális vagy rosszul csinálok valamit...sok fehérjét eszek mert már viszonylag nagy súlyokkal dolgozok de max 2000 kcal/nap és többnyire egészséges ételek rengeteg zöldséggel. Vizet iszok kb 3-4litert naponta. Szerintetek valamit rosszul csinálok? Mert nagyon szeretek sportolni és tényleg látom a változást csak nemtudom hogy a testsúlyom miért nem változik. 183 cm vagyok és 81 kg. 19/l

2018. aug. 3. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az izmod nő, akkor a súlyod nem fog csökkenni. De az nem elhízás, nem háj. Az alakodat nézd, ne a kilókat, az alkatfüggő.
2018. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Pontosan az elso egy ket honapban viszonylag sok izom feljöhet aminek súlya van

A tükörnek higyj ne a mérlegnek

2018. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Azért a 81 kiló még mindig sok.
2018. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak a mérleget kell nézni, hanem a centiket, testösszetételt is.
2018. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért nem látsz a mérlegen változást nagyon szerintem, mert ahogy írtad izmot is növelsz már. Én is hasonló paraméterekkel rendelkezem 184cm vagyok, nemrég láttam neki a diétának 76ról indultam, most 74.4voltam reggel szóval haladok. Hány kilóig akkarsz lemenni?
2018. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat<3 igazából annyira sokat már nem akarok fogyni max 70 kilóig de gondolom ez elég sokáig fog tartani
2018. aug. 3. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Az izom nem fejlődik olyan gyorsan, pláne kalóriadeficitben nem, szóval az nem tud elfedni egy nem csigatempójú fogyást.


Fura, ennyivel én is határozott fogyást várnék, ilyen számokkal szinte kizárt, hogy ne legyen még valéamirevaló felesleged, jól kigyúrva (amihez évek kellenek kalóriatöbbletben s persze kemény munka) s megfelelő testalkattal sem szálkás egy nő ennyivel. Ami még nem baj, egy kevés elvben plusz háj jól nézhet ki s nem is egészségtelen. De aki nem izmos, annak még fogynia kell ennyiből jópár kilót, ez férfiakra is igaz, jegyzem meg.


Akárhogyan is, az remek, hogy edzel, jót teszel vele az egészségednek s bizonyára némi izom is jön fel, ha nem is annyi, mint rendesen tömegelve. Én többet vagy kevesebbet ennék, mert súlytartó szint körül se a háj nem megy le emberi tempóban, se izom nem jön. Valószínűleg szálkásítanék még. Viszont fura, hogy ilyen számokkal nem fogysz, talán kicsit lassú az anyagcseréd...?

2018. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, gyerekkorodban milyen alkat voltál? Vékony vagy kicsit husi?

Mert arról is lehet hallani, hogy aki gyerekként nem volt vékony, annak sokkal több zsírsejtje keletkezik, emiatt később leadni is sokkal nehezebb a plusz kilókat.

Én azt gyanítom nem voltál vékony, ezért szenvedsz most.

2018. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert valóban ennyi kalóriával, ennyi mozgással nem egészen normális, hogy nem fogysz. Biztos gyerekként is duci voltál, ami persze nem a te hibád.
2018. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából 10 éves koromig egész vékony voltam csak azután kezdtem el hízni :/ nyilván tudom hogy nem 2 nap alatt híztam el így nem is annyi alatt fogok lefogyni és örülök hogy egy év alatt is ennyit változtam meg tényleg sokkal jobban nézek ki csak érzem hogy még azért ha nem is 10 de pár kiló lemenne...diétával régebben is próbálkoztam csak sajnos hajlamos vagyok az étkezési zavarokra és nem nagyon merek teljes erővel belevágni egy durvább kalóriadeficites diétába :(
2018. aug. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!