Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket ehetnék dieta...

Milyen ételeket ehetnék dieta alatt reggelire amik főleg édesek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem pl a zabkását, gyakran eszem azt elég sokféle variációban édesen, de jól jönne pár alternatíva. Valamiért nekem reggelire mindig az édes esik jól, szendvicset szalámit szinte soha nem eszek ilyenkor. Esetleg tudnatok bármilyen diétás reggelit ajánlani ami lehetőleg édeskés?

Lehet gyümölcsös azt is nagyon szeretem csak kifogytam az ötletekből. Köszi a segítő komikat előre is !😊



2018. aug. 4. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyümölcsfagyi,turmix,smoothie bowl,acai bowl.
2018. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a smoothiet próbáltam nahyon jó az is
2018. aug. 4. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túró joghurt méz és gyümölcs összekeverve.
2018. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon jól hangzik, köszönöm😊
2018. aug. 4. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha belefér a diétádba, igen remek a vastag banánpalacsinta. 1 tojás, ízlés szerinti mennyiségű banán (pl. egy egész, azt szoktam olvasni receptekben, de én 4-5 dkg-ot használok, mert nekem nem jó túl cukrosan enni s ez is elég), opcionálisan (szerintem kell bele :D) némi rizsliszt vagy zabpehely (én 5 gramm rizslisztet teszek ennyihez), összekevered, kisütöd (kókuszzsírban vagy vajban szoktam, ez utóbbi finomabb, nem kell hozzá sok), szerintem szederrel a tetején a legjobb :D Szegfűszeg, fahéj sem rontja el és pár gramm xilitet is szórok rá, mert más íze van, mint a banánnak, hiába édes mindkettő.


Persze ehetsz almás vékonyabb palacsintát is. A palacsintán sokat lehet módosítani, hogy jobban passzoljon a diétába. Ha csak a kalória számít, akkor pedig mennyiség kérdése.


Sok mikrós süti is van, én ketogén diétában is vígan ettem efféléket, hisz a liszt is könnyen lecserélhető, az édesítés sem probléma, a tojás pedig szinte bárkinek belefér és hozzáadott zsír nélkül is prímán meg lehet lenni.

2018. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg chia puding, vagy ha olyan a ch kereted akár tejberizs
2018. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, ez a palacsinta nagyon jól hangzik, lehet ma ki is próbálom!😊😋 a chia puding is, azt sem csináltam még. Jó dolog áttérni erre az életmódra, igyekszem inkább ilyeamiker enni majd diéta után is ezért is gyűjtök mindenféle receptet. Köszi nektek mégegyszer 🤞
2018. aug. 5. 06:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Sima palacsintàt is ehetsz.
2018. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én gabonapelyhet is szoktam enni tejjel. A Sparnak van az a nagyon nagy dobozos mézes puffasztott búzája. Egy adag kb. ugyanannyi kalóriában, mint a zabpehely.
2018. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom Gökler Kriszti youtube csatornáját, csomó egészséges, diétás, de finom reggeliötlete van.
2018. aug. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!