Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnek le 5-11 kilot...

Hogyan adhatnek le 5-11 kilot kb oktoberig? 16 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

172 cm magas vagyok és 61-58 kg kozott mozog a sulyom.

Mell: 87cm

Derek:71cm

Csipo:89cm


2018. aug. 6. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
te? sehogy? minek?
2018. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem is biztos, hogy le kell adnod akármennyit is. Ha vékony alkatú vagy, 55 kg alá akkor se menj! Kalóriakorlátozással lehet fogyni.
2018. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj direkt fogyni. Vékony vagy.

Inkább mozogj, edz, hogy jó formában legyél.

Ha van valami nagyon gázos az étkezésedben, akkor azon változtass. Pl. ha naponta édességgel tömöd magad. Vagy ha rendszeresen eszel gyorskaját, félkész kajákat.

De drasztikus változásra nincs szükséged.

11 kg-t meg nehogy fogyj. Az már nagyon durva lenne. 48 kiló 172 cm-hez???? Az már a beteg kategória.

2018. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek? :D
2018. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 47-50kg szeretnél lenni 172centihez? Hiányzik tőből az egyik lábad? Ha nem, akkor testképzavarod van, és segítség nélkül könnyen anorexiás leszel.
2018. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked nem fogynod kell, hanem szálkásodni legfeljebb.
2018. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen magas vagyok, kb ugyanekkora centikkel indultam, bő egy éve, ugyanennyi idősen. 61 kilóval kezdtem, az már meglátszott, aztán egészségesen, több hónap alatt lefogytam kb 56-ra, akkor nagyon vékony, de izomtalan voltam, azóta pedig folyamatos sporttal 57-58 vagyok, határozottan szálkás, izmos. Most azt eszem, amit megkívánok.

Szóval semmiképpen se fogyj le még 55 alá se, hanyagold az egészségtelen nasikat (chips, csoki, cukros üdítők, édességek stb), igyál sokat, sportolj valamit, amit szeretsz, heti 2-4 alkalommal, egyél aránylag sok fehérjét, és a szervezeted majd megáll a fogyásban magától ott, ahol kell. Még görcsösen sem kell számolnod a kalóriát, csak egyél tudatosan, és sportolj sokat. Hajrá, mi szorítunk Neked!

2018. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem kell fogynod, mert normális a súlyod. Ehetsz bármit, csak ne nagy adagokat. Ehetsz édességet is néha max. heti 1-szer, és akkor se túl sokat. Járj el esténként futni, biciklizz, táncolj, ugrálókötelezz stb. Csinálj bármit csak mozogj legalább fél órát mindennap.
2018. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!