Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogok hízni egy napi csokizástól?

Fogok hízni egy napi csokizástól?

Figyelt kérdés

Ma megettem reggel egy egész tábla csokit+ kakaós kekszet és ettem nutellát is....

Fogyózom de ma nem bírtam ki és beettem édeségekkel..

Egy nap zabálástól nem hízik senki..vagy rosszul tudom??

Most már fél évig tuti nem eszek csokit/semmi édeset...


L/20



2018. aug. 7. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megetted,egészségedre,ennyi. Szerinted történik valami, ha itt sírsz?
2018. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap zabálástól nem hízik senki számottevően. De ha ilyen falásrohamaid vannak, akkor valószínűleg rossz a diétád.
2018. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minimum 20 kg-ot, az elkövetkező 3 hónapban szigorú vízdiéta, csak vizet ihatsz.


Komolyra fordítva:

NEM, egy nap kalóriatöbblettől nem fogsz hízni.

IGEN, akkor is hízhatsz, ha az elkövetkező fél évben tuti nem eszel csokit/semmi édeset, mert közben meg más étellel túltolod a kalóriákat. Kalória nem csak a csokiban van, hanem a sült húsban, köretben, kenyérben stb.

Ha nem fér bele egy kis csoki vagy édesség minden nap, akkor rosszul csinálod......

2018. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem nem fogom túltolni a kalóriákat mivel vegán életmódot folytatok (kisebb kilengésekkel még)

Kenyeret illetve pékarukat abszolút nem eszek...

2018. aug. 7. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
És mégis miért vagy vegán? Érdekelne, ugyanis a hús nem ellenség:) Egyébként meg ha ilyen falási rohamok törnek rád, akkor nem jó az étrended.
2018. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nutella összetevői között van tejpor és tejsavópor, kedves "vegán".........


Akkor úgy írom, hogy nem csak az állati eredetű ételekben van kalória, hanem a növényi cukros és olajos ételekben is.

2018. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de azért 20 évesen lehetne több eszed.

Nyilván nem fogsz egy naptól hízni.

Ne legyél már olyan, mint egy anorexiás 14 éves kislány.

Egyébként ha normálisan ennél, időnként még édességet is, akkor nem jönne rád a zabálhatnék. Nem kell ilyen hülyeségeket kitalálni, hogy fél évig nem eszel semmi édességet.

Nyugodtan lehet minden héten. Persze nem így, ahogy te :D

De hetente egy szelet süti, egy kis szelet csoki (nem egy tábla) mindenkinek belefér.

2018. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják falászavarnak, ami simán bulímiába megy át, ha nem figyelsz. Komoly gond van a diétáddal és lelki oldalon is. Foglalkozz vele!!!
2018. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!