Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózok! Ti mennyit és mit...

Fogyózok! Ti mennyit és mit esztek SPORT MELLETT?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy mennyit és mit esztek úgy, hogy tfh 3x sportoltok egy nap?

Mióta rendszeresen edzek, éhesebb is vagyok, így meg akkor hogy fogok fogyni?

Szóval az étrendem még nincs 100%-ban összerakva, ehhez lennék kíváncsi pár tippre.

Pl oké, gyümölcsök, de nekem nem igazán laktatóak... kb 1-2 óra múlva megint éhes vagyok. 7-kor reggeli, 9-kor gyümölcs, és 11-kor már éhes vagyok... de ha 12-1 körül ebédelek, akkor már 3-4 körül megint éhes vagyok, mit kéne uzsonnára enni? Hiszen ezután jön még a vacsora. Nem tudom, hogy hogy tudnám egészségesen és olcsón, egyszerűen megoldani.

Köszönöm!



2018. aug. 7. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már nem fogyózok, hanem tartani szeretném a súlyom, de ma kifejezetten kalóriaszegényre jött ki a napom, úgyhogy leírom, miket ettem.


Reggeli (6 óra körül): saját müzli 50 g (zabpehely, tönkölypehely, búzakorpa, banánchips, almaszirom, mazsola összekeverve), egy deci sovány tejjel, egy teáskanál mézzel.

Tízórai (9-kor :P) korpovit keksz 2 db, ömlesztett sonkás sajt 2 kocka (ami háromszög)

Ebéd: roston sült csirkemell görög salátával, 1 db Raffaello

Uzsonna: pár szem (9-10 db) szilva

Vacsora: sült csirkecomb, sütőben sült krumplival


Úgy terveztem, hogy megyek biciklizni (nagyjából 15 km-t), de mivel ma így jött ki a kaja, és amúgy is mennem kell valahová, így inkább ma kihagyom.


Tegnap viszont futottam fél órát, és az alábbiakon kívül még ettem egy kissebb kakaós kiflit is, meg egy nápolyit (munkahelyen kínálták), és ha este még nem eszek meg egy mini Magnumot, akkor diétás kalóriabevitelbe estem volna megint.


Reggeli: mézes puffasztott búza 50g , kókusztej másfél deci

Tízórai: 1 saláta cukkini (kb. 240 g) nyersen + korpovit keksz

Ebéd: tonhalas paradicsomos penne tészta (ez kiadós volt :P)

Tízórai: szilva (szezonja van)

Vacsora: sült oldalas (80 g), sütőben sült újkrumpli (180 g)

2018. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, azt még hozzáteszem, mielőtt leanorexiznek, hogy tervezek még mást is enni ma, hogy meglegyen a súlytartós kalóriakeretem, csak azt még majd kitalálom mi legyen. A makróimat elnézve, valami szénhidrátos kaja jöhet még.
2018. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem: NEM REKLÁM!


Én 1 hónapja kb. a Regenor diétát csinálom. Szinte semmi szénhidrát, helyette sok zsír és normál fehérje. Nekem ez jött be, mert normál CH mellett folyamatosan éhesnek éreztem magam, hiába lassú felszívódású volt... ugyanolyan rosszul voltam tőle.

Én ezzel a zsír alapú étrenddel sokkal energikusabb vagyok, naponta max. 3-szor kell ennem, egész nap jól vagyok lakva, pedig max. 1500 kcal-t eszek naponta.

Az edzés jól megy, a fogyás is jól megy, meg általában is jobban érzem magam. Persze nem biztos, hogy másnak is bejön, nekem a századik különböző étrend után ez volt megfelelő. :D

Nem egyszerű és sok lemondással jár, pl. semmi cukor, semmi tejtermék, minimális gyümölcs, semmi olajos, semmi élesztős, stb, stb.

Ehhez is hozzá lehet szokni, de aki alapból nem bírja a zsírosabb ételeket, az nem sokáig bírná.

Ez csak egy tipp, kipróbálni érdemes, nem kell megvenni hozzá se a Regenort, se semmit, elég az étrenddel elkezdeni.

2018. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Ebédre teleeszem magam és 2 óra múlva még eszem pár falatot. Nekem ez így jó, neked nyilván nem lenne az. Mindenesetre ez biztosítja a deficitemet napi egyszeri kis mozgás mellett (ami 1-2 óra biciklizés vagy séta szokott lenni, szintkülönbséggel. nem sok, de ilyen melegben bőven elégedett vagyok magammal, hétvégén van egy hosszabb túrám).


Arra kéne rájönnöd, milyen étrend és elosztás laktat. Engem csak a nagy étkezések, ezért is kell belőlük kevés. A cukrok nem laktatnak s nem esnek olyan jól, így azokból csak annyit eszem, amennyit a hedonista énem feltétlenül akar :) A gyümölcs hiába nem laktat, szezon van, kell. De elég jó kis laktató ételt pakolok mellé, sport mellett pedig azért nem parányi a kalóriakeret.


Fehérje, zöldség, némi zsír s valami, ami neked alkalmas energiaforrás, így kell enned, de konkrétan nem mondhatom meg, mit. Tapasztald ki, nagyon rosszul hangzik, hogy folyton éhes vagy.

2018. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!