Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után fogyás?

Koplalás után fogyás?

Figyelt kérdés

Tini koromban nagyon könnyen fogytam, sosem kellett odafigyelnem arra, mit mikor eszek. A tavaly előtti évben (22évesen) több családtagom/barátom kísérletezett vegán/gluténmentes/laktózmentes stb étrenddel, ami számomra annyira új és érdrkes volt, hogy ki is próbáltam valamennyit. Amikor éhes voltam és nem volt lehetőségem ilyesmi ételeket fogyasztani, koplaltam. A 178cm-emhez 54kg-ra fogytam. Én teljesen jól éreztem magam a bőrömben, élveztem, hogy ha esetleg “csalok” is egy-egy étellel/édességgel, olyan vékony voltam, hogy “nem számított”. Aztán egyszer csak a semmiből elkezdtem hízni. Ma már “normálisan” étkezek azomban olyan súlyt felszedtem, ami számomra is döbbenet (178cm 68kg). Reggelire gyümölcsöt/zabkásást eszek, ebédre egy főételt szoktam (étteremben dolgozok) általában valami roston hús/savanyúság/rizs, vacsorára maximum hideget, de nagyrészt éhes sem vagyok. Kávémat cukor nélkül iszom, vizet iszok egész nap(4liter) nem vagyok kövér, inkább testes. Vastagodott a karom, conbjaim lötyögnek, csípőmön is van felesleg, összességében híztam és ezt sokan megbis jegyzik. Lehetséges, hogy nagyon tönkretettem a szervezetemet és a dupláját híztam vissza annak, amit anno fogytam? Hogyan tudnék lefogyni 8kg-ot? Tudnátok segíteni abban, mit kéne fogyasztanom? Mit sportoljak? Mikorra tudnám leadni?


24/L



2018. aug. 7. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha az edzőterem nem kizárt,akkor azt ajánlom.
2018. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kalóriatöbbletes evés közben rendesen edzettél volna, most izmosabb és csinosabb lennél... Sebaj, még fiatal vagy, eddz, szálkásíts, majd tömegelj, ha akarsz.

Az ételmennyiségedet persze nem tudhatom, de nem tűnik úgy, hogy sokat ennél, inkább a mozgás fokozását ajánlom.

2018. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell fogynod. nagy a súlyod igen , mivel magasabb vagy az átlag nőnél.
2018. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!