Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok le akarok...

Mit tanácsoltok le akarok adni pár kilót?

Figyelt kérdés
Viszont nagyon édes szájú vagyok, már többször próbálkoztam, és maximum 1 hétig bírtam. A mozgás szerintem meg van, biciklivel járok egész nap emberekhez a városban, otthon sincs lustálkodás 2 gyerek mellett.
2018. aug. 8. 20:38
 1/7 anonim válasza:
100%
Én is elég édesszájú vagyok és nekem az segített, hogy étcsokira váltottam. Amikor tejcsokit ettem, volt, hogy megettem egy nap vagy fél táblát is, mégis kívántam még a csokit, étcsokiból meg elég bekapnom 1-2 kockát és onnantól egy napra le van tudva a csokiigényem :D
2018. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lily Aldrin 22 válasza:
100%
Próbáld ki a zabkását. Édesítsd mézzel meg csümölcsökkel. Nagyon finom, édes és egészséges
2018. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcsöt eszek, ha édeset kívánok.
2018. aug. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kibírod 2 hétig, már nem fogodkívánni a cukrot, de ne tedd, italba és ételbe sem. Igen, a jeges tea is cukor, meg a fagyi is.


Nem, nincsen meg a mozgás 2 gyerekkel, mert túlsúlyod van. Ha meglenne, akkor lemozognád a bevitt kalóriát, de nem mozgod le. Az nem sport a 2 gyerek és a kis kényelmes tempójú bringázás, az csak maga az élet.

2018. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utolsó te milyen mozgást ajánlanál? Egyébként 167cm vagyok és 67 kg. Legalább 7 kilót le szeretnék adni, de 10-nek még jobban örülnék
2018. aug. 9. 14:43
 6/7 anonim válasza:
100%
Az utóbbi időben anyukám és nővérem is sok kilót leadott. A tesóm rengeteg édességet fogyasztott. Ez csak rajtad múlik, neked kell rendezni az agyadban, hogy mi az amig lehet és mi az ami már sok. Ezt anyuméktól hallottam.
2018. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A kalóriaszámlálás egy nagyon hatékony módszer, mely húz egy jelképes határt a vagyaid és a célod közé. A többi már akaraterő.

Nem a nagyvilágba dumálok, nettó 70 kg-ot adtam le 8 hónap alatt a kalóriabázis nevű nagyszerű oldal segítségével.

Nekem volt miből, de neked is segíthet az oldal. Nézz rá.

2018. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!