Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vigyek annak aki diétázik...

Mit vigyek annak aki diétázik ajándékba?

Figyelt kérdés

Virágot semmiképpen. Eredetileg egy kis csokit akartam vinni de megtudtam h diétázik és nem szeretnék figyelmetlen lenni.

Gondoltam esetleg gyümölcsre de még csak távoli barát szóval lehet kiröhögne.



2018. aug. 13. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Libri könyvkupont, H&M ajándékkártyát, zenei Cd-t vagy DVD-t, ajándék mozijegyet CinemaCity-be, Állatkert belépőt, stb.


Nem csak kaja van a világon.

2018. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A virág miért nem jó? Azt is megenné???

Egyébként milyen alkalom, milyen távoli ismerős? Hol lesz az esemény?

Ha valami vendéglátó helyen, akkor majd ott meghívod valamire, nem kell feltétlenül vinni valamit, ha annyira távoli.

2018. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Diétázik, mert betegség miatt orvos előírta neki, vagy valami idióta fogyókúrát követ?

Ha az utóbbit, akkor vegyél neki egy könyvet arról, miért ártalmas MINDENFÉLE fogyókúra, s miért hatástalan. Megsértődik, de talán elolvassa és felhagy vele.

Ha kényszerűségből diétázik, s ismered az étrendjét, akkor ahhoz vehetsz neki valami olyant, ami bele illik, nem csábítja el, s magának nem venne.

De miért csak étel jut eszedbe? Rengeteg más van a kaján és virágon kívül.

2018. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Pedig némelyik flancos gyümölcs nem is rossz, de persze tudni kell, mit szeret. Én pl. nem szeretem az avokádót, pedig sokan odavannak érte... Licsivel már jobban bevágódnál :D Mondjuk tejcsokival is, azt nem tudok csinálni, persze a cukor problémás, de ha olyan helyeken jársz, vehetsz cukormenteset (nem fruktózosat, az is cukor), most már egyre elterjedtebbek ezek.

De ha a delikvens eszik cukrot, csak nagyon keveset, egy igazán különleges táblás csoki szerintem okés, 1-1 kocka belefér.


Nem lehet ezt így fixen megmondani, mivel nincs étel, amit minden diétázó szeret, megeszik és még ajándéknak is megfelelő.


A virágot én se szeretem, de egy helyesebb kaktusznak örülnék :D Vagy egy üveg elállós, finom italnak, bár az már magasabb árkategória.


A tárgyi, nem étel ajándékokhoz pedig ismerni kellene az adott személyt.

2018. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A diéta nem jelenti, hogy nem ehet bármit, amit akar. A kulcsszó: mérték!
2018. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Diétázik mert kicsit molettebb és úgy gondolja szüksége van rá. Virág azért nem mert fiú és tul flancosnak találnám beállítani virággal.Egyáltalán nem jön be és nem is akarom ezt a gondolatot kelteni.H&M utalvány és stb meg azért nem mert kisvárosban lakunk és nincs időm beszerezni.

Valamint azért szeretnék ajándékot venni mert meghívta a csoportot magukhoz és úgy gondoltam illik megköszönni de túlzásba vinni sem akarom.


Köszönöm a válaszokat

2018. aug. 13. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Száraz vörösbor? Teaválogatás?
2018. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
En egy csomag jo minosegu, kezmuves kavenak nagyon orulnek :) Abban semmi kaloria nincs, es nagyon finom.
2018. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Dieta ujsagot meg light kolat
2018. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#3 ide is eljutott a dagi elfogadás mozgalom?
2018. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!