Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyjak le...

Milyen módszerrel fogyjak le 10 kg-ot? És mennyi időt javasoltok, ami viszonylag gyors de még nem káros a szervezetre?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 21:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Sok szex. Az jó fogyókúra :)
2018. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
számolj kalóriát és 2-4 hónap alatt lemehet
2018. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

4-5 hónap alatt le lehet adni, sokkal gyorsabban azért nem éri meg mert azok jellemzően olyan módszerrel jönnek össze amit nem lehet hosszútávon tartani és csak jojozni fog a súlyod.


Kalóriszámlálás plusz heti 3* kezdetben fél majd 1 óra mozgás nekem bevált (HIIT, danceaerobic és súlyzós edzés váltogatva a hét folyamán). Igazából nagyjából ennyi kell a fogyáshoz, kevesebb kalóriát vigyél be a kajával plusz mozogsz és a nap végén deficitben vagy.

2018. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
50%
Kerékpározás, futás, kevesebb bevitt étel, kerüld a zsíros kajákat meg a szemét ételeket pl: hamburger, pizza, gyros
2018. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Mégis honnan tudjam, hogy neked mi a kényelmes s ideális?

Mindenesetre mozgás legyen benne, én rájöttem, hogy ugyan túl meleg van a sétához is, nemhogy a futáshoz, de biciklizni azért tudok órákon át :D Mellé egy laktató étrend, némi odafigyelés, ha kevés, akkor pedig jöhetnek trükkök, kinek mi válik be, erre nincs fix recept. Én viszonylag szigorú időszakos böjtöt nyomok (bár ez alap, eleve nem tudnék egész nap enni) és a mozgásra fókuszálok, mert szigorú étrend most nem megy :) De ez egyéni.


Minimum 3-4 hónap, az jól hangzik, ha ennyi felesleged van csak.

2018. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
8%
ne reggelizz
2018. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
88%
Én egy év alatt adtam le 9 kg-mot. Most 55kg vagyok. Nem éri meg egyből, minél hamarabb fogynod! Egyél mértékkel, hagyd el a nasizásokat, heti egyszer ez is belefér, ha nembírod. Nembeszelve, arról, hogy később megy vissza rád a kiló ha újra hízni kezdesz. A gyors fogyassalnem érsz el semmit.
2018. aug. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Azért az sem mindegy, mennyiből. 120 kg-ból könnyebben és gyorsabban lejön a 10 kg, mintha csak 60 vagy. Amúgy amit a többiek mondtak:


Rendszeres testmozgás, sok zöldség, kevés szénhidrát, nulla üdítő, csoki, rágcsa. És tarts heti egy bűnös napot, nehogy beleőrülj :)


Vagy a másik megoldás, hogy egyszerűen kevesebbet eszel.

2018. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Kalóriaszámolás, és az előzőekkel leírtakkal ellenben nem nulla csoki, meg zsír stb. hanem annyi, ami belefér a napodba, nem kell semmiről lemondani, inkább a mérték a lényeg, no meg a makrók (szénhidrát, zsír és fehérje megfelelő aránya).

Az étkezés fontosabb, de ha nem akarsz végül löttyedt lenni, akkor mozogni is érdemes mellé, ráadásul így könnyebb kalóriadeficitben lenni.

Én is 4-5 hónap alatt javaslom kivitelezni. Lehet gyorsabban is, heti - 1 kg-al, de az nagyon kemény, főleg, ha eddig csak tunyultál.

2018. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Kalóriaszámolás, valamilyen sport mellé, amit szeretsz. Én 3 hónapot javasolnék, de akkor tényleg oda kell figyelni. Persze nem mindegy, hogy most hány kg vagy.
2018. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!