Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megfelelő a diéta, és...

Ha megfelelő a diéta, és mellette sportol is az ember, vagyis ha JÓL CSINÁLJA a fogyókúrát, mennyi idő alatt lesznek vizuálisan is látható jelei?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2018. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nos, attól is függ, hogy mennyi a kiindulási súlyod.
2018. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Norman Bates ***** válasza:

en 98.6 rol 80.9 re mentem le majus 3 ota. szerintem mar latszik. 46 os meret voltam, mar a 42 kezd tul nagy lenni.

Ugyan meg csak feluton vagyok de bo 3 honap alatt nagyon latvanyos lett. Szerintem ha ennel nagyobb sullyal indulsz akkor lehet hogy kesobb lesz latvanyos, viszont ha kevesebb a vesztenivalod akkor valoszinuleg hamarabb lesz eredmeny.

2018. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kinek, milyen tempóban (jó módszerrel fogyni lassan is lehet)?

Én 10 hónap alatt se láttam semmit, mert nemcsak lassan fogytam, de nem tűnt fel a dolog. Másoknak már rég. Objektíven voltak látható jelei már néhány kilónál is. De akinek 60 kg feleslege van s arányosan fogy, arra ez kevésbé igaz, mint arra, akinek 20 kiló feleslege van s eleinte arcból fogy...

Túl kevés az infó.

2018. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na, szóval 110 kiló voltam augusztus elején, pókhas, sörcsöcs, tokaszalona... most vagyok 105, napi 1500 kalóriát viszek be maximum, sok fehérje, alacsony szénhidrát, zsír(nuku kenyér, édesség, krumpli, stb)... Heti 3x súlyzós edzés, 2x kardio(2-3 óra bicilkizés), l-carnitine és synephrine... Majd' 3 hete csinálom de a súlyveszteségen kívül(ami annyira nem is izgat, inkább LÁTNI akarom magamon az eredményt) más egyelőre nincs, derékbőség ugyan az... Csak arra vagyok kíváncsi, h mikor fogom észrevenni...
2018. aug. 15. 06:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 1-2 hónap múlva már lesznek nyomai, 3-4 hónap után pedig egyértelműen látni fogod.

3 hét még semmi, ne legyél türelmetlen.

2018. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát önmagadon nehezen fogod észre is fenni ha fogysz is, mivel ha minden nap nézed h mit változott a napi/heti változás nagyon csekély lesz. Ezért ajánlom h készíts magadról fotót h tényleg lásd a vizuális változást :D
2018. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár hét után ne is várj eredményt!


Egyébként te fogod legutoljára meglátni, esetleg nem is fogod látni, mivel napi szinten látod magad, így hozzáidomul az énképed az adott kinézethez.

2018. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet, kitartó voltál és átalakítottad a tested?
2020. febr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!