Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi lenne az...

Szerintetek mennyi lenne az ideális testsúly nekem ezek alapjan?

Figyelt kérdés

184cm vagyok jelenleg, sportosabb alkat mindig is izmosabb voltam a többi lánynál, sokáig versenyszerűen sportoltam.

Jelenleg az etkezésem változtatasával fogytam, de nem tudom mennyi lenne az idealis, a bmi szerint 63-84között ez egy kicsit tág szerintem, 84rettentő sok lenne. Mit gondoltok? 20L



2018. aug. 15. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy most?
2018. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt lehet így latatlanba mondani, hogy ennek a tag kategórianak valahol a közepen. Olyan 70 körül. De mivel izmos vagy, szerintem akar 75 kilóval is jól néznél ki. A 60-65 közti mar szerintem sovany lenne a te esetedben.
2018. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg 72 vagyok, külső szemmel szinte mindenki azt mondja itt álljak meg, viszont a combom nem fogyott annyit pl amivel elégedett lennék. Régen az aktív időszakomban soványabb volt, nyilván izmosabb, nem az a celom hogy ugyanazt elérjem, csak az arányosság. Eddig főleg a hasamon látom azt a mínusz 4 kilót amitől megszabadultam. Nyilván combon is de kevésbé mint vartam pedig ott szerintem több zsír volt/van amúgy mint a hasam területén.
2018. aug. 15. 09:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Pont azért tág, mert mindenki más testalkat.

Ha számszerűen nézzük, akkor nyilván a közepénél van az ideális. 73 kg környékén.

De szerintem ne foglalkozz ennyire a számokkal. Nem ettől lesz ideális.

Belenézel a tükörbe és majd látod, hogy jól nézel-e ki.

Nem kell semmiképpen lefogyni 63 kilóra a te magasságoddal.

2018. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, aki tök sovány és mégis erősebb lábai vannak. Nem úgy fogyunk, hogy mindenhonnan teljesen egyformán megy le. Aki ilyen alkat, annak nem lesznek fogpiszkáló lábai. És nem is kell :)
2018. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze megértem köszi a válaszaitokat, csak tudom hogy volt vékonyabb is ezért tudom hogy lehet is, azért probalkozok
2018. aug. 15. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ott az idealis a testsulyod, ahol 20% korul van a testzsirszazalekod. Azt merted mar? A te esetedben sokkal tobb ertelme van azt nezni, mint a kilokat.
2018. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze néztem, az ilyen internetes kalkulátor 21.6ot mutat de erre nemtudom mennyire lehet alapozni mert ahogy az előttem szólók is írták az izom meg zsír eloszlása mindenkinel más.. hat nemtudom
2018. aug. 15. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Testzsírt nem lehet kalkulálni s ráállós mérleggel sem mérni, rendesen kell. Való igaz, az az informatív, a kilók kevéssé, de szerintem is 70 vagy kicsit több lehet neked jó, ha izmos vagy kicsit. De mivel nem tudhatom, mennyire vagy izmos és a testalkat is számít, ez csak kósza tipp.


Mitől lenne vékony a lábad? A normális láb vastag, tele van nagy izmokkal, amik viszonylag könnyen fejlődnek, egy máshol izmos ember elég hülyén is néz ki pálcika lábakkal.

2018. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát főleg combra hízok általában szóval onnan valamiért irtó nehezen is tűnik el. Nekem ez a kenyes pont sajnos, en vastagnak látom, persze fotón is mas mint élőben. De hát látom rajta, ez nem csak izom, van még ott miből leadni
2018. aug. 15. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!