Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Párom azt akarja hogy fogyjak....

Párom azt akarja hogy fogyjak. Tovább lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom már egy jó ideje erőlteti hogy fogyjak le. Már nagyon unom. Azt várja hogy úgy nézzek ki mint 15-16 évesen 48-50 kilóval. Most 7 éve vagyunk együtt. Nyilván nem fogok úgy kinézni, mint annyi idősen. Nem is szerettem olyan soványnak lenni. 170 centi vagyok és 64 kiló. Olyan elképzelései vannak hogy legyen pl. olyan lapos hasam mint a modelleknek. Ő persze nincs kritizálva, mert így jó nekem. Pedig neki is vannak hibái bőven. Olyannyira hogy ha este álmos és még nem fürdött le hiába mondom neki akkor sem fog elmenni. Ezt teljes mértékben igénytelenségnek tartom. Majd ha ő is tesz magáért valamit esetleg adok le valamennyit a súlyomból. De az a helyzet hogy én most így jól érzem magam a bőrömben, amit ő kb lesz.r.. Szerintetek mi a jó fenéért cseszeget emiatt? Szerintem normális a testalkatom. Vagy már csak megszokásból van velem és nem is úgy szeret már mint régen?

2018. aug. 15. 23:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%

Figyelj, ahoz hogy a házasság működjön mind két fďlnek hozzá lell adnia az úgy nem működik hogy " ha ő nem csinálja azt akkor én nem csinálom ezt".

Nem tudom hány éves vagy, de lehet az egészséged miatt is aggodik, most csak pici felesleg van rajtad aztán pedig egyre több és több lesz.

Szerintem a saját érdekedben is most kezdj még el sportolni.

2018. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
23/l vagyok.
2018. aug. 15. 23:33
 3/22 A kérdező kommentje:
Bocs, azt nem írtam hogy az egészségem miatt nem aggódik semennyire. Egyedül az érdekli hogy tök lapos hasam legyen.
2018. aug. 15. 23:35
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális a súlyod, dobd ki ezt a büdös görényt, és ne akarj megfelelni egy beteg agyúnak, és másoknak (se).


Ha nem ebbe, akkor másba kötött volna bele. El kell hagyni a pi-ba!

2018. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy növesszen még kb. 20 centi farkat, mert neked úgy tetszik! Mindenbe és mindenkibe bele lehet kötni, ha valaki azt akarja.

Egy húszon túli lánynak nem egészséges úgy kinézni, mint egy fejlődésben lévő gyereklánynak...


Ez beteg!

Minden korosztálynak megvan a maga formája. Mint ahogy egy negyvenes nőnek is hülyén áll, ha 50 kilós, 14 éves formája van.


Egy nő legyen nőies!


Keress inkább egy olyat, aki megbecsül, és NEM LEHÚZ!

2018. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 16 éves voltál, mikor összejöttetek. Ez egy nagyon hosszúra nyúlt diákszerelem, nem biztos, hogy érdemes folytatni.
2018. aug. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális súlyod. De h nem is lenne és te nem akarnál fogyni se lenne beleszólása. A Te tested. Remélem találkozol egy rendes pasassal.
2018. aug. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a párod bunkó.

Nem vagy kövér, elhízott, normális alkatod lehet a leírtak alapján.

Olyat elvárni teljesen nonszensz, hogy úgy nézz ki, mint tinikorodban. És nem is ezért szeretünk valakit.

Mi 16 éve vagyunk együtt a férjemmel. Sokat változtunk. Nem lettünk kövérek, de nyilván nekem sem olyan a hasam, mint 16 évesen, főleg gyerekek után. Sportolunk mindketten, szóval nem nézünk ki rosszul. De nem is a modell kategória :) Minden kornak megvan a maga szépsége. A korunkhoz képest jók vagyunk. A 16 évvel korábbi önmagunkhoz meg hülyeség hasonlítani magunkat.

Aki ilyeneket mond, mint a párod, az nem szeret és iszonyat sekélyes ember lehet. A férjem, akkor is bújik és imád, ha éppen beteg vagyok, szarul nézek ki, stb.

2018. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Nekem ert mar kapcsolatom veget, mert meghiztam. Kb. 20 kilot ahhoz kepest, mikor megismerkedtunk. Persze, hogy mar nem vonzodott hozzam, balna lettem, teljesen mas ember, mint aki tetszett neki.


Egyebkent meg nekem most 34 evesen laposabb a hasam, mint tizenevesen. A kor ne legyen kifogas arra, hogy nezel ki.

2018. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
10: De ő nem lett bálna. Csak már felnőtt nőként nem úgy néz ki, mint 15 éves kislányként. És ez normális. És persze a párja sem ugyanúgy néz ki, mint akkor.
2018. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!