Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mibben valtoztassak, szerintetek?

Mibben valtoztassak, szerintetek?

Figyelt kérdés

SZeretnék tőlletek segitcséget és tanacsokat kérni!

2 éve tornázok és sportolok,de semmit nemlátni rajtam.

170 cm vagyok és 70 kg

Járok futni van ugy hogy egéssz héten járok,de van úgy hogy heteket kihagyok.Tornaval pedig úgy vagyok hogy két nap torna egy nap szabad.

És ételel pedig mindent eszek de keveset mindenből..lisztet meg a cukrot probálom kihagyni.

Célom pedig ,kicsit hasbol,combol lefogyni,és utana kicsit izmosabb legyen.



2018. aug. 16. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Miben változtassak szerintetek?


Szeretnék tőletek segítséget és tanácsokat kérni!


2 éve tornázom és sportolok, de semmit sem látni rajtam. (mondjuk az nem mindegy miből nem látni -szerk.)


170 cm vagyok és 70 kg.


Járok futni, van úgy hogy egész héten járok, de van úgy hogy heteket kihagyok. Tornával pedig úgy vagyok, hogy két nap torna egy nap szabad.


És étellel pedig mindent eszek de keveset mindenből..lisztet meg a cukrot próbálom kihagyni.


Célom pedig: kicsit hasból, combból lefogyni, és utána kicsit izmosabb legyen.



(Próbáltam minden szót, illetve azok helyesírását javítani, bár voltak elég komoly nyelvtani hibák. Könyörgöm, tanuljunk már meg írni, nem olyan nehéz... -szerk.)

2018. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!