Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm-hez 75 kg nagyon dagi?

173 cm-hez 75 kg nagyon dagi?

Figyelt kérdés

Eddig fogytam 16 kilót de még mindig nagyon hájasnak érzem magam.Akik ilyen paraméterekkel rendelkeznek hogy érzik magukat a bőrükben?

17L



2018. aug. 16. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Már felülről súrolod a normál kategóriát lassan, az már orvosi szemszögből se elhízást jelent, csak túlsúlyt, abból se sokat. Csak így tovább.


Hogy érzem magam? Én 170/66-tal nem éreztem magam daginak, csak rosszul esett, hogy a régi ruháimba nem férek bele. Amúgy nem mondták volna meg rólam, hogy túlsúlyos vagyok, mert ilyen az alkatom. Most már jobb: 170/58.

2018. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van meg felesleg, de nem sok
2018. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

17 éves lánynak ez nagyon sok. Ha igazán izmos lennél, nem lenne jelentősebb felesleg, de ha alig van izmod, elég zsíros vagy még.

Testzsírszázalék, tükör többet segítene, de szinte tuti, hogy távol van még a vége, de meg tudod csinálni :)

2018. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

16kg, az durva, gratulálok a kitartasodhoz így tovabb!☺

Egyebkent ha ugy erzed fogynod kell meg tedd azt, ez mindunknel mas, a genetikai formaink meg ugyamugy minden. En 11cmvel magasabb vagyok nalad es 2kiloval konnyebb megis fogyozok mert igy nem jo most. Tovabbi sok sikert kivanok neked, legy boldog a testedben 😊 mind gyonyoruek vagyunk a magunk modjan.

Szerintem

2018. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
192 cm vagyok és 87 kiló vagyok és akkora vagyok mint egy ház :c
2018. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia! Én 170cm és 71kg... Én 80kg-ról indultam és most kicsit megakadtam. Mondanám, hogy jobban érzem magam a bőrömben, a probléma az, hogy amióta fogytam többet nézegetem, hasonlítgatom magam és most nyáron 69-ról jöttem fel, ami rosszabbítja a közérzet kérdést... Biztos, hogy újra elkezdek kevesebbet és egészségeset enni, és heti 3-5 napon sportolni. Fogyni szeretnék még 6kg minimum, de a célom 10kg leadása lenne
2018. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!