Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi kalória és szénhidrát...

Ennyi kalória és szénhidrát sok vagy kevésnek számít?

Figyelt kérdés
167cm 68kg vagyok. Ma 1253kalóriát és 103g szénhidrátot vittem be. Kevessellem, de félek ha többet eszek nem fogok fogyni. Mozgás mindennap biciklizek heti 2-3x kocogok 1 órát.
2018. aug. 16. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Én 160 cm vagyok, most 55 kg, 68-ról fogytam le napi 200-240 g CH-val.


Neked a kalória is nagyon kevés, meg a CH is, így csak éhezik a szervezeted.

2018. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a kaja lenne, azt mondanám, ha egy nap így jött ki, nem baj, de inkább legyen több. Viszont ha mozgás is van mellette, akkor mindenképp legyen több, mindkettő.
2018. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés, én hasonló számokkal ennyivel még sétáról is nehezen jönnék haza, tapasztalat. Ezzel nem azt mondom, hogy sokkal többet kell enned, hisz mások vagyunk, kinek gyorsabb az anyagcseréje, ki jobban bírja, de még az étrend és az étkezések száma is számíthat. Mozgás nélkül akár kiváló lehetne, de mozgással szinte mindenkinek kicsit kevés lehet ez. Ha nem tudod BIZTOSAN, hogy nem fogysz fölötte, inkább várd meg az első néhány hét fogyási eredményét, ne kényszerítsd magad túl kevés evésre.


Úgyhogy én picit többet ennék a helyedben, ha pedig sok a biciklizés vagy a kocogós nap van s még biciklizel is, akkor még többet.


A szénhidrát mellékes, illetve az legyen annyi, ami neked jó. Nekem a 25 és a 125 gramm is ugyanúgy képes működni adott rövid szakaszban... Jó, most nem csinálnám a keveset, gyümölcsszezon van és eleget mozgok a közepesen sok szénhidráthoz... Neked kell tudnod, energiát ad a ch vagy enervál, irritál a hiánya vagy mi van. Le lehet fogyni egészségesen kevés és sok szénhidráttal is, legfeljebb nem mindenkinek ugyanazt jelenti a kevés és a sok és az aktivitás mennyisége is sokat számíthat.

2018. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!