Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 honap alatt 4 kilot (es...

2 honap alatt 4 kilot (es osszessegeben fel ev alatt 7et) felszedtem. Hogyan forditsam ezt vissza?

Figyelt kérdés
53 voltam, mar eleve ez is sok nekem, mert csak 160 centi vagyok es 50 kiloval vagyok jo. Az 53 egy kis uszogumit jelent es picit vastagabb kart, de aztan jott a fesztivalszezon, csak sort ittam es gyorskajat, hamar 55 lett. Par napig panikszeruen figyeltem, alig ettem es sok vizet ittam, kertben dolgoztam, maradt az 55. Egy hetig nem neztem meg, es most 57. Mi a fene van? Mit csinaljak?
2018. aug. 17. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Fogyjál le!
2018. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan.Hanyagold a sört és a gyorskaját. Nem fog lemenni pár nap alatt. Még ne várj csodát. És ne ess át a ló túloldalára, hogy alig eszel.
2018. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az van, hogy össze-vissza eszel, és ez az egészségtelen, rendszertelen étkezés (érthető okokból) nem eredményez atléta testet.

Vigyél rendszert az étkezéseidbe, ahogy jól esik, 3x-5x egy nap, de mindig ugyanabban az időben. Az ételek legyenek inkább saját készítésűek, és ne egyél meg egy lónak való adagot, de ne is koplalj, mondjuk egy éttermi kis adagnak megfelelő mennyiséget egyél. Igazából számolnod kellene, mennyi kalóriát eszel, mert itt csúszik el a dolog. Az alig evés sem hoz eredményt, mert a szervezetünk nem tudja, hogy direkt éhezünk, és ha kevés táplálékhoz jut, azt ínséges időnek veszi, felkészül a legrosszabbakra is, és ilyenkor megtesz mindent a túlélésért , takarékra kapcsol mindent, amit csak tud, így az anyagcserét is. Aztán amikor újra tápanyaghoz jut, gyorsan bespájzol belőle (plusz kilócskák formájában) , hátha megint "éhinség" lesz. Ezért nem jó a koplalós módszer.

A sör pedig nagyon sok kalória. Ihatsz, de csak hogy tudd, mennyit kellene sportolnod, hogy a fél liter sörnek megfelelő kalóriát égess el: kocogásból több, mint fél óra. Futnál 30 percet egyhuzamban érte? Amúgy se árt mozogni. :)

2018. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Azota egy jo ideig figyeltem a kaloriakat, azota semmi alkoholt nem ittam, nem eszem szemetet, le is mentem megint 53-ra, aztan fel 55-re es ezt azota is tartom. Hiaba eszem egeszsegesen, rendszeresen, normalis adagot, maradt a nagyobbacska uszogumi es vastag kar, illetve az arcomon nagyon latszik.

Szerintem a sport segitene...Nem is a kiloim szama zavar, bar az az 5 kilo igenis sulyfelesleg, ha izmosabb lennek, talan jobban ereznem magam. De az arcom hogy lesz sovanyabb??? :)

2018. nov. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!