Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is van, aki elhízott a...

Más is van, aki elhízott a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Lányok, van köztetek olyan, aki sokat hízott a nyári szünetben? Mennyit szedtetek fel? Hogy érzitek magatokat? Mennyire tartatok a tanévkezdéstől, osztálytársak, ismerősök reakciójától?


Én ilyen helyzetben vagyok, több, mint 10 kilót híztam május óta. Mentségem sincs: egyszerűen kevesebbet mozogtam és kotroll nélkül ettem...


16/L



2018. aug. 21. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én 59 kilórol 65re híztam
2018. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%
Én is rendkívül sokat híztam a nyár alatt de a táboroknak hála (mindig szar a kaja :D ) vissza adtam egy kicsit..45-ről felmentem néha 57-ig..
2018. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
15%
Nyáron mindenki vékonyabb..izzadunk, stb. Persze ha valaki egesz nap a szobaban ül, akkor jó hogy hízik..
2018. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
15%

Én fiú vagyok, de én is eléggé elengedtem magam. 170 cm 65 kg voltam Aztán tanévzáró után ha nem a haverokkal buliztunk, akkor henyéltem meg kajáltam. Úgy voltam vele h most szabad, amúgy normál esetben elég sokat sportolok.


Hát most semmit :D Úgyh híztam is 15 kgt ahogy illik. Nem tom ez mennyire sok. Egyedül az vígasztal h egyik haverom még többet hízott mint én Vele kb most ilyen cinkosok vagyunk Bulikor mindig egymást kérdezzük meg először h akar e gyrosozni menni.


Annyira nem izgulok mit fognak szólni, inkább vicces lesz utána meg úgyis leadom

2018. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Régebben velem is megesett már, igen. Abban az időben fél év alatt 20 kg-t híztam, nehéz időszak volt.


Bár szerintem sok mindenkivel megesik ez, hogy szünetekkor elhagyja magát.


Fontos az életmód váltás, az egészséges táplálkozás, és a rendszeres mozgás. Amit az ember mindentől függetlenül, csak úgy "alapjáraton" csinál.


Így az összes ilyen nyáriszüneti/húsvéti/karácsonyi hízás kiküszöbölhető.

2018. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
42%

13 évesen nyáron volt, hogy 20-KG fel szettem elég rendesen akkor voltam 160cm és 65-70KG aszem!

Most már 16 évesen 88KG és 189-cm valamivel jobb :D

De amúgy ne paráz a sok idegességtől és az iskola miatt sec perc alatt le is rázod a + sújt és azért az edzést se hanyagold ha teheted ;) Sok sikert!

2018. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Régebben jellemzően nyáron hízni szoktam, aztán ősszel le szokott menni. Én már nem vagyok középsulis szóval nem érint a tanévkezdés/osztálytársak dolog, de nem kimondottan érdekelt hogy mit szólnak. Nem volt nyáron tesi óra úgyhogy alig sportoltam, unalmamban is gyakran ettem szóval mindig feljött néhány kiló (pontosra nem emlékszem, de azért látszani szokott hogy híztam). Ősszel meg aztán vissza szoktam fogyni.


Mikor elkerültem egyetemre akkor volt hogy ősszel se fogytam vissza hanem még jópár kilót felszedtem (kb 10-et az első szemeszter végére). Aztán amikor elkezdtem egyetem mellett dolgozni újra lement és azóta figyelek rá, hogy megtartsam a jelenlegi súlyom. Én mindig úgy voltam vele hogy amikor több szabaidőm volt akkor híztam, mert unalmamban ettem már gyakran. Többnyire rosszul éreztem magam miatta, hogy nem jönnek fel azok a ruhák amik tavasszal még jók voltak vagy épp ha bele is fértem látványosan feszültek. Meg aztán mérges voltam hogy nem figyeltem oda magamra. Más reakciója nem nagyon szokott zavarni, a családom szokta mondani mindig hogy mennyire kigömbölyödtem, de nem érdekelt.


Figyelj oda most már az étkezésdre és mozogj egy keveset. Tanévkezdésig nem fogysz vissza már úgyse, szóval ezen ne stresszelj hogy mit fognak szólni, azon legyél csak hogy jobb szokásokat alakíts ki és jövőre ne legyen ugyanez.

2018. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
54%

„Nyáron mindenki vékonyabb..izzadunk, stb. Persze ha valaki egesz nap a szobaban ül, akkor jó hogy hízik..”


Ez hülyeség. Én például rengeteget járok nyaranta étterembe, hiszen nincs is jobb mint a szabad ég alatt enni, street foodos helyeket is kipróbálok, nem is beszélve a fesztiválokról ahol szintúgy ez megy. Nyaralások alatt meg a helyi ízek. Minden mennyiségben. Sokkal könnyebben elengedi magát az ember.

2018. aug. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

En 58-59 kilorol 65re hiztam. Hetfotol (nem azert, mert klise) fogyokurazom. Eleg sok buliban voltam a nyaron, az alkohol hizlal, sokat is ettem, volt rendesen etvagyam, volt mikor nem voltam ehes es akkor is ettem, szoval nem vagyok kulonosebben meglepodve, de azert lesokkolt, hogy 7 kilot hiztam, mert a ruhaimon pl abszolut nem latszik ez, es ha nem merem meg magam eszre sem veszem szerintem, de meg szerencse, hogy igy lett. Suliban eszek egy szendvicset delelott, delutan egy-ket almat, es remenykedem benne, hogy par het alatt lemegy.


16/l, 173cm

2018. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexin formásak lehettek;)
2018. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!