Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cigaretta hízlal?

A cigaretta hízlal?

Figyelt kérdés
Nem cigizek, nem is tervezek rászokni, csak elgondolkodtam rajta, hogy abban bármiféle kalória, vagy csak olyan mintha vizet inna az ember?
2018. aug. 21. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Pont hogy köztudottan csökkenti az étvágyat és az elhagyásakor szoktak meghízni... Kalória nem igazán lehet benne, gondolj bele, mégis mit veszel magadhoz belőle?
2018. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

ja, azt én is hallottam hogy sokan emiatt kezdik el, pedig a legtöbb dohányzó ismerősöm kövér, sokan akkor szedték fel a súlyt is mikor rászoktak

igen, kb olyan mint ha szennyezet kátrányos vizet innál

2018. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször leszoktam (volt hogy évekre), majd visszaszoktam. Amikor nem dohányzom, kb. 3-5 kilóval vagyok több, mint amikor dohányzom, pedig ugyanannyit eszem (az utóbbi években eléggé odafigyelek a táplálkozásomra, időszakosan a kalóriákat és makrókat is szoktam számolni).

Magának a füstnek nyilván nincs a szervezetünk számára kalóriaértéke. Viszont valamilyen módon gyorsítja az anyagcserét, bár ettől még elég sok elhízott dohányos van, tehát nem garancia a fogyásra.

2018. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A dohányzás maga nem hízlal, nincs benne kalória, nem eszed, csak szívod. A nikotin valamennyire felgyorsítja az anyagcserét, plusz a dohányzás egy pótcselekvés is lehet, ami másoknál evésben nyilvánul meg. Amikor leszoknak az emberek, az anyagcsere valamennyire lelassul, illetve a cigi hiánya miatt, többet kezdenek enni általában, ezért híznak.

Én majd 3 éve szoktam le, amíg dohányoztam, pörgött az anyagcserém, miután leszoktam, egy hétig nem tudtam wc-re menni. Felszedtem pár kilót és sokkal nehezebb megtartani a súlyom azóta.

2018. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!