Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki kitudná nekem számolni...

Valaki kitudná nekem számolni hogy naponta mennyi kalóriát szénhidrátot fogyasszak ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
164cm vagyok 66 kg 25 éves nő. Munkából adódóan biciklivel közlekedem a városban házi betegápolo vagyok. Naponta 8-10 emberhez járok biciklivel +ha még boltba is küldenek. Gondolom ennyi mozgás nem elég. Mit javasoltok milyen mozgást még ehhez meg ha valaki kiszámolná a fentieket nagyon örülnék neki.
2018. aug. 23. 10:53
 1/3 anonim válasza:
Nézd meg a kalóriabázison. Ki lehet ott számolni pontosan.
2018. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi adatbol nem lehet kiszamolni.
2018. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiszámolni, de én ilyesmi adatokkal 1500-2500 kcallal fogynék (nem mindegy, hogy napi 10 vagy 60 km a biciklizés s milyen emelkedőkkel, fogalmam sem lehet, nálad ez mennyi, a 2500 már nyilván elég rendes mennyiséghez tartozik).

A szénhidrát irreleváns pusztán a fogyás szempontjából, a kalóriaegyenleg alapján fogyunk. Minél nagyobb a kalóriakeret, nekem annál kevésbé lenne fontos ügyelnem a szénhidrátra, bár rengeteg sosem esne jól. De ez egyéni. Van, aki sok ch nélkül nem tudna rendesen biciklizni se.


Ezt ki kell tapasztalni.

2018. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!