Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tehát 157 cm vagyok.97,7 kg....

Tehát 157 cm vagyok.97,7 kg. és azt a választ kaptam hogy 3 nap alatt le lehet adni 4 meg 5 kilot. Hát hogy? Ha nem eszik az ember ugy?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 12:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Genetika függő. Emellé szigorú diéta és pár kilóméter futás és egyéb kardios dolgok. Ha nem eszel azzal csak rosszat teszel.
2018. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát fogyni pont nem lehet ennyit 3nap alatt, esetleg az első napokban, amikor vizet adsz le. Más esetnem max. heti 1 kg, de akkor nagyon neki kell állni keményen odafigyelni az étkezésre (nem éhezni, odafigyelni), és edzeni is.
2018. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Egy kiló zsírban 7-8 ezer kcal van, és naponta 1500-2000 kcalt használsz fel az életed fenntartására, vagyis ha semmit nem eszel, akkor is 4-5 napba telik 1 kg zsírt leadni. A valóságban persze ez nem így megy, ha koplalsz, akkor nem a zsírt fogja először bontani a szervezet.
2018. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy baromság.Ami az emberen van túlsúly az sem 4-5 nap alatt került rá.Nyilván lemenni se fog pár nap alatt.De nem is kell!!!Szépen lassan.Mondjuk én nem küldeném futni a kedves kérdezőt mert ekkora túlsúllyal elkezd futni több kárt csinál magába mint hasznot.Nagyon megterhelné a térdeit meg az ízületeit.Előbb pár kilótól meg kellene szabadulni majd szépen fokozatosan ráállni a futásra.
2018. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó hogy zsír e.csak nekem állt egy válaszoló hogy ettől többet kellett volna fogyni.és ezt nem értem ugy tudom lassu fogyás kell.
2018. aug. 24. 14:06
 6/12 anonim ***** válasza:

A heti 1 kiló fogyás az igencsak tempós fogyás, nincs ennél gyorsabb igazán egészségesen, legfeljebb 200 kiló felettieknek.

Az általad írt extrém esetekhez kell vagy napi 100 km futás s még valószínűleg az is lassabb lesz, kevés evés mellett, amit nyilván szinte senki nem tud megtenni (azok közül főleg nem, akiknek súlyproblémáik vannak. ez már extrémsport).

Ha nem eszel semmit, az kb. heti -2 kg, illetve a te súlyodat elnézve valamivel több, persze mozgással 3 kiló fölé lehet vinni, de hamar belassul az anyagcsere s amúgyis izmot vesztesz, ami hosszabb távon ront még a tempón is s persze roppant egészségtelen és kellemetlen.


Butaságokat mondtak neked.

2018. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hat igen.az elozo kerdesemhez irtak.mikor tudom hogy 3 nap alatt ez az egy kilo viz volt.tavaly 3 honap altt 18 kg fogytam.arra is az volt hogy sok.de 1 ev alatt vissza jott 10 kg igy megint neki alltam
2018. aug. 24. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem állt neked senki, mert most visszanéztem, miről is van szó. Az a bizonyos válaszoló annyit írt, hogy ELSŐ 3 napban lemehet ennyi. És igaza van, mert a víz távozik belőled. Látom, jó nagy szád volt ott. Nem kéne... Tanácsot kaptál, te meg leoltottad.

Na mindegy. Sportolni még egyáltalán ne kezdj el ilyen tömeggel, max. sétálni.

2018. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert amit írt az le lett valamiért törölve . Arról ne én tehetek azt írta hogy 1 kg sza@@al is lefogyni valami ilyesmi volt.csak le törölték
2018. aug. 24. 22:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért amit nem tudsz azért te se állítsa ilyet légyszives köszi
2018. aug. 24. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!