Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan edzek ezekkel hogy...

Hogyan edzek ezekkel hogy izmosodjon a karom?

Figyelt kérdés
Nem akarok egy terminátor lenni, főleg hogy nő vagyok :), csak szeretnék kicsit megizmosodni. Van két egy kilós súlyzóm és két fél kilós súly amit a csuklómra kell erősíteni. (Úgy hallottam kis súlyokat kell sokszor megemelni) Ezeket hogyan, hányszor emeljem meg egy nap hogy erősödjek? Milyen karizom erősítő gyakorlatok vannak még amiket otthon is lehet csinálni?
2018. aug. 25. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kis olvasnivaló:

[link]

2018. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3-4 kg-os kézisúlyzóval + 2 kg-os csuklósúllyal, illetve 8 kg-os kettlebellel végzek gyakorlatokat, heti 3-4 alkalommal, kb. 3 éve rendszeresen. Sajnos még nem lettem terminátor. :D És az a jó hírem van, hogy egyikünket sem fenyegeti ez a veszély. De a karom formásabb lett, nem csak egy löttyedt izéé. Rengeteg "gyakorlatot" találsz, csak ki kell gugliznod.
2018. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D a terminátort arra értettem akik már férfiasra gyúrják magukat. Nincs bajom velük, csak én nem szeretnék ennyire izmos lenni :) köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 25. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy férfias legyél, ahhoz keményen kell kokszolnod s nem 1, hanem 40-50-100-200 kilós súlyzókat használnod, melyik gyakorlathoz melyiket, ugye.


Én csak 8 kilóig jutottam bicepszezésnél, nos, ettől még egy centit se tud nőni a karom (pedig persze tricepszezek is, az több tömeget ad, csak nem árt túlhaladni az ilyen bébisúlyokon s kalóriaplusz is kell).

Rosszul hallottad, nagy súly kell kevesebbszer. A nagyot persze személyre szabottan kell érteni, ha te 3 kilót bírsz el, akkor annyit, aki 20-30-at, az ennyit.

Heti 3 teljes testes edzés ajánlatos kezdőként, bicepszből 1-2 gyakorlatot nyomok, 12-10-8 sorozatban, mert nekem így logikus, ez már lehet, hogy egy kicsit sok ismétlés, majd finomítom, ha nem jön be.


Ha testépítő oldalakon rákeresel súlyzós edzésekre, megláthatod, milyen gyakorlatok vannak. De mindenre eddz!

Az viszont jó pont, hogy jobb karokat akarsz, a nők valamiért mindig hasra, fenékre, lábra akarnak edzeni, karra nem (s még van pár fontos izomcsoport, hát, mell).

2018. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fekvotamasz + huzodszkodas, sulyzo se kell,


Kar, hat, mell meglesz edzve

2018. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!