Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a láb edzést...

Szerintetek a láb edzést (vádli, hatsó, külső comb, popsi) Egy nap tornazam? Vagy osszam szét? Pld. Hetfő-->> popsi, bicepsz Kedd--->> comb tricepsz. ... Vagy jó úgy is hogy Egy nap az egéssz lábikót.

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 10:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csináld egy nap, elég sokféle gyakorlat van ami mindre rámegy egyszerre
2018. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

án vádli fenék comb felosztásban edzem a lábat

a három közül kettőt egy nap.

de a vádlit lehet heti többször is akár.

2018. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mint még viszonylag kezdő, ha edzek, akkor egész testre. Amúgysem tudnám a lábat szétválasztani, a guggolás megy combra és fenékre is, csak a csuda tudja, melyikre mekkora százalékban. Bár van direkt fenékgyakorlatom is, a vádli pedig külön, de az a pár perc vádlizás sosem fog külön napot kapni. Akiről én eddig hallottam, az a lábat sosem szedte szét.
2018. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2018. aug. 26. 18:20
 5/5 anonim válasza:
Egy heten egyszer edzek labat. Egyik heten inkabb labcentrikusan, masik heten seggcentrikusan edzek.
2018. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!