Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 kiló hízás soknak számit?

7 kiló hízás soknak számit?

Figyelt kérdés
Sziasztok április óta 7 kilót híztam. Azelött még kockahasam volt de mostmár pocakom lett 170 cm és 66 kg vagyok eddig 59 voltam. Szerintetek kéne fogynom? 18 év alati fiu vagyok. Ha ugy könyebb válaszolni privátba küldök képet.

2018. aug. 26. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Testzsírt mérj! 25% alatt jó.
2018. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Fiú vagy? Akkor ne fogyj, hanem csak eddz! De ne a fogyásra menj! Egy pasi inkább legyen húsosabb, mintsem vékony nyeszlett.
2018. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Viszonyítás kérdése. Én 15 kilót híztam nyáron mert abbahagytam a sportokat amiket suli közben csináltam. Szóval hozzám képest nem
2018. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem nőttél s nem is izmosodtál, határozottan sok (mondjuk izmosodás mellett is jelent némi zsírt, de az nem meglepő s annyi belefér, persze azt is le kell szálkásítani, ha sok a testzsír).


Embere válogatja, mekkora fedettséget visel el jól. Van, aki vastagabban is jól érzi magát, más pedig minél szálkásabb akar lenni. Én megnézném, van-e pocakom, más zavaró hájam, az alapján döntenék. Illetve a testzsírszázalék is jó támpont. Csak a magasság, súly nem.

2018. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy a hasadra ment és nem izmot építettél edzéssel, akkor az nekem pl sok. Ettől függetlenül ha te nem érzed rosszul magad, akkor ne parázz, csak vegyél vissza egy kicsit a kajából és irány a kondi heti 3-5 alkalommal.
2018. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hali johet a kep
2018. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kérek képet
2018. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Küldhetnél képet :)
2018. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nem sok. Én többet híztam június óta. Fiúknak amúgy is jobban áll ha kicsit szélesebbek mert akkor erősebbnek tűnnek.

De nekem is mutathatsz képet. :)


17f

2018. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!