Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan edzek úgy, hogy ne...

Hogyan edzek úgy, hogy ne izmosodjak, hanem fogyjak?

Figyelt kérdés
Nem edzek túl sokat, csupán 15 percet max egy nap (combra és hasamra, mivel azt szeretném hogy ezek legyenek vékonyabbak) azonabn azt látom, hogy a lábam elkezdett izmososdni fogyás helyett, holott a videónak, ami alapján az edzést csináom az a címe hogy vékony láb edzésterv. A kommenteket olvasva mindenki meg van elégedve az eredménnyel, mindenkinek vékonyabbak lettek a lábai, úgy tűnik csak nekem izmosodik. Valamit rosszul csinálok?

2018. aug. 27. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon kîváncsi vagyok arra az edzéstervre :D

Légyszi küldd el


Ha nem akarsz izmosodni akkor csak maradj kalóriadeficitbe,úgy fogyni fogsz,ilyen egyszerű

2018. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
A fogyáshoz nem edzeni kell hanem kevesebbet enni.
2018. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Te valami genetikai csoda lehetsz,hogy napi 15 perc bohóckodástól izmos lettél. Fitnesz modell versenyzésen nem gondolkodsz?
2018. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a testsúlyom 1,7-szeresével guggolok, de még nem lettem túl izmos, küldd már el azt a csodatervet nekem is légyszi... 🤷 Amúgy vékonyabb akkor leszel, ha deficitben vagy és zsírt vesztesz (vagy izmot, de ezt nem ajánlom, mert úgy fogsz kinézni, mint egy telefosott búvárruha...)
2018. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

El kéne menj egy személyi edzőhöz, mert 4-5 tényező is befolyásolja ezt (pl. a pulzusszám), és mindenkinek egyéni adottságaitól függően ez elég sok variáció.

Nekem pl. minél többet edzek, annál több a pulzusom, ébredési pulzus 100 fölött, míg ennek fordítva kéne lennie. Ezt hozzáértés nélkül és távdiagnózissal nem lehet megfejteni és beállítani sem.

2018. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az edzés ugyanaz szálkásításkor és tömegeléskor is, az étkezésed alapján fogysz.

Nincs edzés, ami vékonyít (max. közvetve, de ahhoz is megfelelően kell enni), kezdőként pedig ne csodálkozz, ha még kalóriadeficitben is izmosodsz egy picit (főleg lábra, az egész könnyen izmosodik).

2018. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
10 perc edzéssel is lehet izmosodni ha nagyon kemény az edzés.. erről ennyit
2018. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!