Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megeszek pl 1500 kaloriat...

Ha megeszek pl 1500 kaloriat es elegeteg mozgassal (séta+ high intensity intervall training) 300 kaloriat akkor az hatekonyabb fogyokúra szempontjabol mintha csak megennek 1200 kaloriat es nem sportolnek?

Figyelt kérdés
Ha megeszek 1500-1600 kaloriat akkor van erom edzeni meg minden de ha 1200 kaloriat eszek akkor nem annyira erzem jol magam mert fardtnak es gyengenek erzem magam.

2018. aug. 28. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon komplex a kérdésed, de segítségül hívjuk a józan észt


1500-300 = 1200


Szóval ja... pont ugyanott vagy.

2018. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hatékonyabb, mert a sportnak vannak más jótékony hatásai is, javítja az anyagcserét, keringést, növeli az alap-kalóriaigényt stb.
2018. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, mivel a mozgás kell az egészséges élethez és nekem speciel az energiám is leesik, ha inaktív vagyok, a közérzetem is...


Ha tényleg annyit égetsz mozgással (a felpörgő anyagcserét is beleszámítva), amennyivel többet eszel (ezt nem tudhatod, sajna a mozgás kalóriaigénye nem számolható pontosan), akkor fogyás szempontjából ugyanott vagy - kivéve, ha kicsit izmosodsz is.


DE... Nekem pl. sokkal, sokkal laktatóbb akár 1500 kcalt lemozogni 1000 kcal plusz mellett, mint alapból. Úgyhogy még hangsúlyosabban a mozgás a jó. Akit viszont pokolian éhessé tesz a mozgás és bőven visszaeszi a kalóriákat, annak lehet hátrányos.

2018. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobb, mert még az 1500 kalória is nagyon kevés a rendszeres intenzív sporthoz.
2018. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!