Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani fogyókúrás...

Tudtok ajánlani fogyókúrás gyógyszert?

Figyelt kérdés
Inkább bio ha lehet de legfontosabb hogy hasson is ne csak szedjem aztán semmi

2018. aug. 28. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Na akkor újra. Nincs csodaabogyó meg csodaszer. Csak egy kis logikai gyakorlat: ha volna ilyen tabletta vagy akármi,akkor miért vannak még dagadt emberek?
2018. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd, vegyék, egyék csak ezeket a szarokat, majd rájönnek :D
2018. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a leghatásosabb fogyókúrás szer az amit be sem kell venni :)
2018. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Éppenséggel van ilyen étvágycsökkentő szarság, de azzal csak adsz egy közepesen erős pofont a szarnak, mivel hasznos tápanyagból is kevesebbet fogsz enni, nemcsak haszontalanból. Ennyi erővel akkor koplalj, mert ingyért van...


A mindenféle csodatabletták meg fogyókúrás bajuszkötők egytől-egyig kamu lehúzások. Aki ilyeneket vásárol, és majd azt várja, hogy magától lemászik róla a zsír, az meg is érdemli. A pénztárcája fogyása viszont garantált.

2018. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem bogyó, csak egy egyszerű koktél, de kevesen ismerik a receptjét, mert a gyógyszeripar mindig letörölteti mindenhonnan.


A recept:


5 evőkanál olívaolaj

1 marék darált dió

1 kiskanál darált mák

1 kiskanál kávé (nem főzött, hanem darált formában)

3 deci forralt mandulatej

1 kiskanál méz

1 csipet jódozott só

2 deci jó erősre főzött gyömbértea (igazi gyömbérből)

1 csipet őrölt chili paprika

1 kiskanál holland kakaópor

+ a biztos hatásért egy egész lime kicsavart leve


Reggeli, ebéd és vacsora után kell 1-1 pohárral elfogyasztani. Szigorúan utána, nem előtte vagy helyette.

Én is ezt ittam, mellette bármit és bármennyit ehettem,

minden nap csokit, chipset, ebédre pizzát, hamburgert, stb.

Az első hónapban 13 kilót fogytam, majd 3 hónap alatt még 40-et. Egyedül a cicim maradt olyan nagy, amilyen volt, de a zsír mindenhonnan lement és a bőröm tökéletesen feszes lett. A striáim, a narancsbőröm és a pattanásaim is eltűntek. A hajam megnőtt, fényesebb és puhább lett, a körmeim pedig erősek.

Nem kellett sportolnom, ülő munka mellett sikerült így lefogynom, pedig itthon sem csináltam szinte semmit, csak pihentem meló után.

Már két hét után folyamatosan kaptam a dicséreteket, a fogyásom után rögtön megtaláltam a szerelmet, azóta házasok vagyunk és van 2 pici gyerekünk, ők is mind ezt az italt isszák minden nap.

Ráadásul a munkahelyemen is előléptettek, és egy modellügynökség is felkeresett, akiknél azóta mellékállásban fehérneműmodellként dolgozom. Boldogabb lett az életem!

2018. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az #5-ön szakadok 😂🤣
2018. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én azt mondom neked, hogy ezek a bogyók inkább csak a pénztárcádat fogják fogyasztani, nem a testedet! :D

A világ legnagyobb átverései, a lusta nők meg megveszik, mert azt hiszik, hogy mozgás és megfelelő étrend nélkül tudnak fogyni.

2018. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ötös bm.g te aztán tudsz valamit

egy igazi csoda vagy

a kérdező pedig ha ennyire egy lusta gyökér hogy nem akar tenni semmit (diéta,mozgás) csak retkes csodabogyót szedni, akkor így járt

2018. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Ne higgy az előzőeknek, mert igenis, lehet gyógyszerrel fogyni!

A titok:

napi egy Kalmopyrin és semmi más.

3 hét múlva magadra sem ismersz.

2018. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bakker lefogyok csoport.

Facebook.

Ott vehetsz gyógyszert ami tényleg hasznal !

Edzestervet es etrendet is hozza.

2018. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!