Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok nagyjából...

Hogyan fogyhatok nagyjából másfél hónap alatt 8-10 kilót?

Figyelt kérdés

16/L

A nyáron volt egy elég hosszú depresszív korszakom amikor alig mozdultam ki a házból és rengeteget ettem. És így elég nagy súlyfeleslegre tettem szert. Kérlek ajánljatok diétákat és edzés terveket is. (Lehetőleg olyanokat amiket itthon is el tudok végezni)



2018. aug. 29. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért pont másfél hónap alatt kell?
2018. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bétó apó válasza:
Én a Maduro-diétát ajánlom. Sok millióan próbálták már ki, és 100%-os a siker...
2018. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pont depresszió miatt fogytam, pont az elmúlt másfél hónapban. Csak én 13 kilót. 3 naponta ettem egyszer.
2018. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha túl vagy a nyáron ezzel a túlsúllyal, akkor minek másfél hónap alatt fogyni? Amúgy meg ZÉRÓ cukor, ZÉRÓ búza már remek kiindulás, és mozgás, bármilyen, mondjuk kocogás, biciklizés, otthon is végezhető kondigyakorlatok, nézd meg az "8 minutes workout" sorozatot a YT-n.
2018. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért írtam másfél hónapot mert nem vagyok túl kitartó ha nem látóm hogy rövid időn belül eredményt erek el
2018. aug. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!