Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet az szerintetek,...

Mitől lehet az szerintetek, hogy evés közben abszolut nem érzem, hogy tele vagyok, sőt, így hatalmas adagokat eszek, viszont utána érzem pár perccel, hogy már megint túlettem magam?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Az ember azért emelkedett ki az állat világból hogy tudjon gondolkozni.

Próbáld meg te is.

2018. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ennek megfejtéséhez kéne csinálni egy applikációt.
2018. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mitől van, nem tudom, de én is ilyen vagyok/voltam


szedj fele akkora adagot, ha meg éhes vagy, várj 10 percet, mielőtt neki állnál enni a repetát.

2018. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Egyél lassabban, falatok közt tedd le a villát, rágj meg mindent 20x, van pár "trükk"
2018. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Bár csak lenne rá módszer, hogy kis adagot egyél kisebb tányérból, és ha éhes vagy a végén szedjél még.

De mivel ez csak utópia, és kénytelen vagy nagy tányérból nagy adagot enni, így nincs mit tenni, ezt el kell fogadnod!

2018. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az értelmes vàlaszokat köszönöm.

A többieknek meg: nem értem hogy miert kell beszologatni, mire jo ez. Segiteni nem segit, az biztos.

Amugy meg nem szedek sokat egyszerre, csak mivel nem érzem, hogy elég, îgy szedek még, utána meg érzem, hogy nem kellett volna, ennyi a történet. Gondoltam van ennek vmi oka, es mivel itt altalaban jofej valaszokat szoktam látni, gondoltam, felteszem a kérdest.

2018. aug. 30. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Végülis úgy is ehetsz, hogy számolsz, tervezel és megeszed a tapasztalataidra hagyatkozva, bár ez nem igazi megoldás, hisz van, amikor éhesebb az ember, de közelítésnek talán jó. Aztán ha éhes vagy félóra múlva is, ehetsz még. Már ha ez neked működik, mert nekem úgy 1-2 óra, míg leérkezik az étel. Szerencsére gyakoribb, hogy az evés elején vagy közepén jóllakom, akkor kis szünetek és enyhe erőszak kell, bár inkább áttolom a dolgokat a következő étkezésre, bár ez nem mindig jó ötlet, egyszerre sokat enni jóval laktatóbb számomra. Úgyhogy én kitapasztaltam, nekem mennyi kell s ha nem működik az éhségérzetem, azt a mennyiséget próbálom megenni.
2018. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ösztönlény vagy, hogy addig egyél, míg van előtted. Egyszer szedj, ne repetázz. Ha éhes vagy, egyél később. A sok túlevés miatt kirágult a gyomrod is.
2018. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ilyen mással is előfordul, velem is gyakran megesik. Tenni úgy tudsz ellene, hogy elkezdesz tudatosan enni, vagyis próbálj többször kevesebbet enni, és számolni a kalóriákat. Egyébként, ha lassan eszel és iszol mellé vizet, az eléggé eltelít már egy tányér után is, így talán nem leszel annyira éhes. Az is segíthet, hogy minél kisebb adagokat veszel és akkor szedhetsz többször is.
2018. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!