Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kényelmes élet, vagy törekvés...

Kényelmes élet, vagy törekvés a szépségre?

Figyelt kérdés

Elfogadtam a koromat ,42 eves vagyok , es a testem is elfogadtam, volt egy csaszaros szulesem .

Egyik részem azt mondja, hogy éljek nyugodtan, élvezzem a kajákat , a kávézók kinálatát , persze mértékkel , sétáljak kenyelmes cipökben, nyirjak praktikus hajat es igen , öruljek a koromnak , fogadjam el magam .

Masik oldalam azon van , hogy megörizzem a tinikori arcom es testem, hasznaljak sminket, fodrasz, lézeres kezelesek , ajakfeltöltés, ne hagyjam el magam, öltözzek csinosan .

Valahol fékezném a változásokat , amelyek nem túl jelentösek még , de úgy erzem hogy a törekveseim azt eredmenyezték, hogy jobban nézek ki mint valaha

De elengednem is magam a koromnak .

Ugyanakkor nem engedhetem meg magamnak , hogy elhagyjam magam , de neha erre vágyok


2018. aug. 31. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az öregedės az elkerülhetetlen az összes velejárójával együtt! Hogy mit csinálj? Sportolj, hakell sminkelj, ha kell pihizz szal tedd azt ami jól esik, akkor ės úgy ahogy gondolod. Aztán nem lesz semmi gond. Ne másnak,magafnak felelj meg
2018. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az, magamnak akkor felelek meg, ha jól nézek ki
2018. aug. 31. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akarj jól kinéző 42 éves lenni, és ne egy magának tininek erőltető 42 éves. Mert az nem jól kinézés, hanem inkább szánalmas.

Tehát ne hagyd el magad, ne hízz el, sportolj, legyen korodhoz és arcodhoz illő, csinos frizurád, és akkor tökéletes leszel, de ezek a feltöltések, lézer stb. ez nem csinossá tesz szerintem...

2018. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valahol a kettő között... Nem kell nem tudom milyen lézeres kezelésekre menni, de pl. sporttal, sok zöldség és gyümölcsfogyasztással, sok folyadékbevitellel mind a bőröd, mind az alakod, mind az immunrendszered egészségét szolgálhatod. Ebbe az életmódba pedig belefér egy fánk a kávézóban, vagy egy szelet pizza hétvégén.

Én nem vagyok a hajvágás híve, szerintem nincs sokkal több nyűg egy vállig érő fazonnal, mint egy felnyírt bobbal. Nem értem, miért vágat annyi középkorú nő rövid frizurát...

Illetve én 23 évesen is a kényelmes öltözködés híve vagyok, de ez nem egyenlő a slampossal. Rengeteg kényelmes, de divatos, a te korodhoz is illő ruha/cipő van a boltokban. Nem csak a kiskosztüm-magassarkú és a sportcipő-mackónadrág kombók léteznek.

2018. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne is hagyd el magad, ilyen fiatalon???

De nem vagy tini, butaság annak akarni látszani, esélytelen, de ez nem baj.


Szerintem is valahogy a középút lesz neked a jó. Nem kell görcsösen hamvas cicabanának látszani akarni, de csinos, egészséges, fitt testet miért is ne akarnál?

Én hedonista vagyok és kényelmes, szép pedig sose voltam, sose leszek :D S 42 éves, de ez mindegy. Nos, nekem az egészség a fontos, de nagyon. Mivel nem akarok rozoga 80-100 éves lenni. Még nem csinálom elég jól, de arra törekszem, hogy a testzsírszázalékom megfelelő legyen, annyi izomzatot pakoljak fel eme nehezített helyzetben (nem, kor), amennyit tudok s tartsam meg, amennyire s ameddig tudom. Állóképesség növelése, meg minden. Semmi görcsösség, semmi túlzott erőfeszítés (sima maraton fölé nem akarok menni, ez is szép tőlem, aki 40 évesen 100 métert se bírtam futni), de ezek nekem fontosak.


Smink, fodrász, ezek nem tűnnek extrának, a magukat fizikailag elhagyó 60-asok is járnak... Én sose, de én nem vagyok olyan nőies.


Miért ne akarnál csinosan öltözni? Persze kényelmesen, nem extramagassarkúra gondolok meg ilyenek. Csak hogy ne legyen mindegy neked, hogy mit kapsz magadra, ha elmész valahová. Sokféle jólöltözöttség van, ez nem mindenkinek ugyanaz. Én világéletemben kényelmes bakancsokban jártam, de ez passzol hozzám. A lábam egészsége sokkal fontosabb, mint egyesek buta elképzelései a női lábbelikről. Nekem amúgyis tetszenek a bakancsaim, az acélbetétesek és a túrák is :)


A haj nem baj, ha praktikus, attól még lehet szép.


Az ételeket én fogyáskor is élvezem, nem látom be, te miért ne tehetnéd. Attól még nem kell túlenned magad. Ha nagyon könnyen hízol a kedves ételeidtől, akkor ügyelj a mennyiségre, a nap többi részére, a gyakoriságra vagy egyszerűen mozogj többet és kész.


Szerintem össze lehet ezeket hozni jól :)

2018. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell találni az egyensúlyt, ahogy jól érzed magad. Én is szeretek csinosan felöltözni, sminkelni, firzurázni, de meghalnék ha egy szürke hétköznapon ezekre mindig oda kéne figyelnem. Néha jó elengedni magad, szóval csak csináld úgy, ahogy kedved tartja!
2018. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!