Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyamatos hízás, de mitől?

Folyamatos hízás, de mitől?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon vékony sportos voltam, 50-52 kg 170 cm. Sokat mozgok, nincs is ezzel semmi baj... de aztán 22 lettem és eljött az az idő hogy lett valakim és elkellett kezdeni védekezni.

Az orvos diane-t írt fel. 6 hónap alatt 25 kg jött fel úgy hogy az égvilágon semmit sem változtattam, kövér lettem nincs mit tenni, a környezet elszörnyűlködik ha rámnéz, én pedig rettenetes depresszióba estem, egyáltalán nem eszek sokat, heti 5x mozgok másfél órát és mégis hétről hétre jön fel fél kiló kb.

Nem tudom mit csinálok rosszul, a nőgyógyászom azt mondja nincs semmi baj (???) ez természetes...de könyörgöm 22 évesen 6 hónap alatt 25 kilót hízni természetes? a gyógyszert most hagytam abba, ugyanis a nőgyógyász szerint nem jó változtatgatni és szedjem tovább, de inkább áttérünk a szexmentes életmódra, hogy ne kelljen szednem és a ritka alkalmakkor is inkább gumit fogunk húzni, nem csoda hogy nem kíván... :'( mit tudtok mondani erre? vérvételen is voltam, semmi plusz dolog csak egy kis vashiányom volt.



2018. aug. 31. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigyhormonokat is néztek? Mert erős a gyanúm, hogy alulműködésed van.
2018. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Már 5 kiló hízásnál jelezni kellett volna a problémát az orvosodnak. Ha 25 kiló hízásra azt mondja, hogy nem jó változtatgatni, akkor azt az orvost messzire kerüld el! Keress egy másik orvost. A szexről pedig nem kell lemondani, elég sok olyan módja van, ahol nem kell tartani a teherbeeséstől.
2018. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen nézték és semmi baja. Régebben volt valamennyivel nagyobb a tesztoszterin szintem, de most az sem jött elő (nem tudom ez számít-e).

Nem igazán tudom mit tegyek :( de ez így nem állapot. Jelezve volt az első hónap után, hogy hoppácska felszökött (már nem tudom pontosan)akkor talán csak 3 kiló, aztán folyamatosan.

Mindig azt mondja hogy ez normális, meg hogy ne csodálkozzak, a tabletta ezzel jár. Lassan 80 kiló leszek, én nem tudom hogy tudom ezt elviselni tovább. Tudom hogy nem itt kell válaszokat keresni, de senkinek nem tudom ezt így elmondani aki segítene is. Még diák vagyok, magánorvos szóba se jöhet, de az orvosváltástól is félek, mert ugye most még egy vadidegen aki előtt felkell mászni arra az asztalra stb. :(

2018. aug. 31. 23:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen segítséget vársz? Távgyógyítsunk? Az az orovs egy pancser. Aki azt mondja, hogy normális 25 kiló hízás, azt fel kell jelenteni a helyi orvosi kamara etikai bizottságánál, mert félrekezeli a beteget. Ha nincs lehetőséged másik orvoshoz menni, hagyd abba a tablettát, és védekezzetek más módon! Ennyit tudok mondani. Lassan lemennek majd a kilók.
2018. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem távgyógyítást akartam, nem is ilyen stílusban írtam. Azért írtam a fogyókúra topic alá, hogy hátha van valakinek hasonló és van valami jó tippje rá. Épp most nézem a pajzsmirigy alulműködés-re javallot diétákat. Csak ennyi, de bocsi akkor. :(
2018. aug. 31. 23:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én barátnőm évekig szedett Dianét, karcsú maradt végig. De teszteld, most hogyan alakulsz majd. Lehet, semmi köze tablettának a dologhoz. Ha mégsem, lehet, nem való neked a tabletta.


Biztos, hogy nem változtattál a bevitt kalóriamennyiségen? Ugyanazt iszod is?


Nem lehet, hogy párkapcsolati vagy más problémák miatt evésbe menekülsz?

2018. szept. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

170 centihez 75 kg nem nagyon sok ám, de a helyedben én is abbahagytam volna ezt a szert, mert ezzel függ össze a hízás szerintem is.

És/vagy a szexuális élettel.

2018. szept. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus! Pajzsmirigyet nézesd meg!!!
2018. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja bocs láttam nézték

TSh-t csak? ft3, ft4, anti tp, tpo + UH is kell!

2018. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyanígy jártam mint Te. 30 kiló fel, ráadásul 17 évesen, 150 cm-hez. És nem volt lehetőségem maszekon menni, de kerestem másik orvost TB alapon. Mai napig szenvedek a súlyommal, bár kövér nem vagyok, de eltelt azóta 8 év.

Gondolom nem csak az az egy nődoki van az sztkban, menj másikhoz MINDENFÉLEKÉPPEN.

Nem mellesleg a diane 35 nem elsősorban fogamzásgátló. Főleg hormonális zavarokban küzdőknek szokták adni, nekik is nagyon rövid időre, mert sokszor többet árt mint használ.

Én szurkolok!

2018. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!