Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja fogyókúrázom. Betartom rendesen. Azt eszem amiket ilyenkor lehet, úgy ahogy kell, mozgok rendesen, még sem megy le egy kg sem..

Olyan rossz ez..Rendesen depresszió rám jön, hogy harcolok a semmiért?!

Szerintetek fogyok majd már később?

Én amikor nem fogyókúráztam sem értettem a súlyom hisz nem ettem sokat akkor sem..

18 éves vagyok. 115kg.



2018. szept. 1. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem tartod be ennyire egyszeru. Azert nem fogsz mert nem vagy kaloriadeficitben. Vagy mozogj tobbet vagy csokkentsd a kaloriabeviteled.


Valoszinuleg zugevo vagy: neha egy szelete, csoki, egy kis nass de nem gondolod, hogy az barmit szamitana. Pedig a kaloria osszeadodik minden, hogy mikor mibol viszed be.


Teljesen mindegy, hogy sokat eszel-e vagy sem. Belehet vinni tobb ezer kaloriat csokikbol,stb.

2018. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
egészségügyi problémid nincsnek véletlen?
2018. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kerdesben leirtad volna a magassagodat, nemedet, es hogy milyen dietat kovetsz, talan tudnank segiteni, de igy nem.
2018. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy azt eszel amit "lehet"? ebből lofszt se tudunk meg. mondjuk ha részletezed mit csinálsz meg talan tud is segíteni valaki
2018. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Pajzsmirigyproblémáid nincsenek?
2018. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Írj le kérlek részletesen mindent, amit egy nap alatt eszel és iszol. Lehet, hogy sok a kalória bevitel még mindig, de az is lehet, hogy pajzsmirigy problémád van.

A többség szívesen segít itt, csak tényleg több információ kellene.

2018. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Részleteket kérünk!
2018. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

165 centi vagyok.

Nem vagyok zugevő, nem szegem meg!

Reggelire eszem főtt tojást, sajtal, zöldségekkel.

Ebédre meg szoktak nekem mindig főzni itthon ilyen fogyókúrás receptekből.

Meg szoktam zöldség levest enni.

Vacsorára pedig ilyen diétás kiflit szoktam enni sajtal (ami light-os) meg csirkemellsonkát.

És ha esetleg még éhes vagyok napközben akkor eszek gyümölcsöt, vagy műzliszeletet.

És sokat sétálok, taposógépezek, meg tornázok is!

Illetve sok citromos vizet iszok ahogy kell!

2018. szept. 2. 22:31
 9/12 anonim válasza:

Valojaban ilyen etkezes melett, rendben kellene lennie a a sulyodnak.

Ezek egeszsegesnek tunnek.


Egyetertek azokkal a hozzaszolokkal akik azt mondjak ez pajzsmirigy problema lesz.

Sot mivel ilyen fiatal vagy, es sajnos mar nagy a testsulyod, en meg tovabbi teruleteken nezelodnek. Ugyanis ez mar beleszolhatott az a cukoranyagcsere haztartasodba is.


Inzulinrezisztencia Ha a ciklusod sincs rendben akkor nogyogyasznal, PCOS, PCO iranyaban is erdemes nezelodni.

Ugyanis ezek sokszor tarsbetegsegekkent vannak jelen , es a tuneteik is hasonloak.


Ugyhogy mielott barmilyen dietaba a tovabbiakban belefognal, es feleslegesen kinoznad magad azzal hogy sikertelen az egesz,

javaslok egy latagatast a legkozelebbi endoklinologian, vagy magan endoklinologusnal.


Endoklinologia beutalo kell a haziorvostol.

Aki vagy egyuttmukodo vagy nem. Sajnos utobbi gyakori tapasztalat, de mara szerencsere sokan vannak mar a haziorvosk kozt, akik komolyan veszik ezeket a panaszokat. Es hajlandoak tovabb kuldeni.

Ami lenyeges, ha a hazi orvos vervetel alapjan mondja azt hogy nincs problema. Az nem feletlen jelenti hogy igaza van. Ugynis sajnos ok ezekre nem tudnak kerni olyan vervetelt mint a szakorvosok, ami viszont megmutatja ha tenyleg gond van. De ha jofej a dokid, es oszinten tudsz vele beszelni, szerintem a tuneteid alapjan mar megirja a beutalot.


A masik ut a magan. Ott ugyan mindenert te fizetsz, de rendesen kivizsgalnak.

Ajanlom Budapesten a Sportkontrollt - Itt mindenki jo, Budai Endokrin kozpontot - Dr Balazs Csabat , Endocarben - Dr.Tuu Laszlot.

Istenhegyi klinikan Dr.Balogh Illest. O nogyogyasz is.


Mar csak azert javaslom a fentieket, mert nekem a hizasom, illetve a fogyni nemtudasom hattereben, egeszen hasonlo eletmoddal mint amit te elsz most, ezek alltak.


Es miutan elekezdtem a terapiat, illetve helyesebben a terapiakat -amik amugy csak gyogyszerekben ternek el, hogy mit mire kapsz, mert a masik piller a taplalkozas - a kilok csak ugy peregtek rolam lefele.


Szoval sok sikert, es ne keseredj el. :)

2018. szept. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Az elozo vagyok.


Az etrended amugy csak abban az esetben egeszsegea ha te magad is az vagy.


A CH csokkentett kenyeret, csereld le teljesorlesu lisztes kenyerre.

Ugyanis a vercukorszint stabilan tartasa az egyik fo feladat.

Erre a Ch csokkentett kenyerek alkalmatlanok.

Sokkal jobb valasztas barmilyen olyan termek ami a termeszetes etel teljes egseszet tartalmazza. Pl: jobb az uborka hejjal, mint hely nelkul. Ugyan igy jobb az egesz gabona szemet megenni , mint a helyatol megfosztott gabona szemet.


De jobbat mondok :

A 160g CH dietanak nezz utanna. Az tulajdonkepp tartalmazza az osszes tudnivalot arrol hogy hogyan kellene taplalkozni helyesen.

A cukrokat , es a rejett cukros elelmiszereket pedig teljesen hagyd el.


A mozgast pedig folytasd tovabb. Meg fogja magat halalni.


Ez kb a legtobb amit tehetsz magadert, addig amig kivizsgalnak.

2018. szept. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!