Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzést végezzek fogyókú...

Milyen edzést végezzek fogyókúra mellett ha csak 30 percem van rá?

Figyelt kérdés
Jelenleg itthon csinálok egy harminc perces edzést (guggolas, négy ütemű fekvőtámasz, fekvőtámasz, hasprés stb) de gondolkoztam helyette 30 perc HIIV edzésen is (futás) melyik a hatékonyabb fogyókúra esetén ?

2018. szept. 1. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha mindkét edzést tetszik, felváltva csináld ezeket.

Futástól nem fogsz fogyni, de segít a keringési rendszerednek és állóképességet ad.

A guggolás erősít. A 4ütemű szintén kardió. A fekvőtámasz erősít, emellett csinálhatsz plank-et is. Hasprés - szintén erősít. 30 percben ezzel lehet szép eredmény elérni egy jól összerakott edzéssel.


Ha több izmod van, ugyan a tömeged nő, de az energia szükségleted is, ezáltal tudsz energia deficitet létrehozni és segít a fogyásban.

2018. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan edzést végeznék, ami a teljes testet megmozgatja, így az első változat lenne a nyerő.
2018. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Ekkora hülyeséget hogy a futás nem fogyaszt. Köztudott, hogy égeti a zsírt. Én biztos a levegőtől fogytam le akkor 5 kilót és nem a napi 6 km futástól...

Szerintem csináld a kettőt felváltva kérdező! Mindkettőbe bele lehet unni ha sokáig csinálod!

2018. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég érdekes lenne, ha kajára odafigyelés mellet a pluszba elégetett kb. 250 kcal nem jelentene semmit. Nem tudom, kinek ilyen a biológiája, hogy mindegy a szervezetének fogyás szempontjából, hogy napi-500, vagy - 750kcal, de nekem a szervezetem egész jól reagál rá.
2018. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Futástól nem lehet fogyni? Ne vicceljünk, az a legjobb, ha egészségesen akarunk fogyózni! Ha megfelelő pulzustartományban futsz, akkor kizárólag zsírt éget a szervezet, semmi izmot!
2018. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!