Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális fogyás tempó? Ha...

Ez normális fogyás tempó? Ha továbbra is így eszek fogyni fogok?

Figyelt kérdés
1.5-2 hónap alatt 58 kilórol lefogytam 52-re. Kenyér helyett abonettet eszek rizst krumplit tésztát semenyit ezek helyett párolt v nyers zöldséget és persze nagyon kevés édességet. És annyira megszoktam meg meg is szerettem ezeket az ételeket h nem is akarok visszatérni arra ahogy régen ettem. A kérdésem az lenne hogy akkor is ugyanúgy fogok fogyni? Vagy mondjuk 50 nél majd megáll?
2018. szept. 8. 07:24
 1/7 anonim válasza:

Mozgás semmi?

Az úgy nem fog menni.

2018. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi nem megy? Hisz már lefogytam annyira amennyire akartam.
2018. szept. 8. 09:17
 3/7 anonim válasza:

Egy kis mozgás sem ártana, két oka ia van, hogy miért:


1. Egy idő után valószínűleg nem fogsz tovább fogyni és akkor hiába diétázol.


2. Hiába fogy, nem leszel olyan formás.

2018. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Heti kétszer járok fitnessterembe. Am meg 165 cm vagyok. Értem a sport fontosságát. Csak arra voltam kiváncsi hogy ha ugyanugy eszek akkor meddig fogyok? Mert a cél igazábol az 53 kg volt.
2018. szept. 8. 09:52
 5/7 anonim válasza:
Ha jársz fitnessterembe az más. Akkor egy idő után el fogsz kezdeni izmosodni, ami súlygyarapodással járhat mert az izom nehezebb mint a zsír.
2018. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha beéred a kalóriaigényedet, akkor megáll. Ha sose éred be, akkor remélhetőleg megjön az eszed és jóval az éhhalál előtt emeled a kalóriát :) Ha izmosodsz, akkor a kalóriaigényed nő (már azonos zsírmennyiség s aktivitás mellett).


Remélhetőleg eszel is valami ételt, amiben kalória is van, mert amit írtál, az kb. semmi. Biztos eszel, csak nem írtad.


Most már érdemes lenne többletben enned, mert sose lesznek valamirevaló izmaid, már eléggé vékonyka lehetsz.

2018. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Reggelire eszek 30 gramm zabkását gyümölcsel tízórainak abonettet eszek ebédre nyáron zölséget húst vagy túrót gyümölcsel ettem de most hogy suli van a menza kaját kéne ennem de ha nincs benn hús vagy csak tészta akkor csak a levest eszem vacsira meg párolt zöldséget eszek csirkemellel. Ez így jó? Ja és napi 2-3 liter vizet iszok
2018. szept. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!